Новак
Копче за машка машка памучна пресврт се потсмева со големина на џемпер XS до 4xB

Копче за машка машка памучна пресврт се потсмева со големина на џемпер XS до 4xB

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Цврстиот џемпер за потсмев на вратот е разноврсен, може да се носи сам или како одлично со совршено над копче или маица за деновите на и надвор од должноста. Меко памучно предиво. Стилски текстуриран бод. Разновидно парче слоеви. 7 мерач бод совршен за време на поладно време на паѓање. Фаукс кожен лакт на лактот. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Цврстиот џемпер на zip zip pullover е разноврсен, може да се носи сам или како одлично со совршено над копче или

Одете чекор подалеку од случајно во класичен џемпер за машки четвртзип во кој има Sport Flex Stretch за удобност

Одлично за преодни температури, овој елек од руно обезбедува лесна топлина и слоеви лесно над кошулите �

Овошје на разбојотбело влечење на кошула со качулка Ова е одлична маичка за украсување за училишни тимо

Овој разноврсен елек од џемпер од памук е совршено парче за положување за да ви помогне да преминете пом

Каков убав слој Изработено во памук, овој долги ракави четвртиназип Тери Пуловер од Georgeорџ е вашето сек�

Tracksuit на olоли Книт Велур е забавен и празничен сет со две парчиња што се шири празнично расположение за с

Кошулите на offефри Бене имаат пократка должина за обичен изгледги облекуваат неоткриени...

Дики? Компар со целосна патент во средна тежина може да биде најразновидното парче надворешна облека шт

Цврстиот џемпер за потсмев на вратот е разноврсен, може да се носи сам или како одлично со совршено над к

Прилики : Копчето за фер остров, исмејувајте го џемперот за пулвер е разноврсно сезонско класично модно

Каков убав слој Изработено во памук, овој долги ракави четвртиназип Тери Пуловер од Georgeорџ е вашето сек�

Овој пријатна и стилска машка џемпер од американскиот Поло Асн Има цврсти текстурирани ленти во градит�

Цврстиот џемпер за потсмев на вратот е разноврсен, може да се носи сам или како одлично со совршено над к

Scroll