Новак
Mossy Oak Eclipse Camo Men Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот

Mossy Oak Eclipse Camo Men Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Mossy Oak Eclipse Camo Men Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот е задолжително за вашиот следен ден на лов или на отворено. Падот на опашката од кошулата обезбедува дополнителна покриеност што ви треба и вградениот врат на вратот е одличен за додадена топлина и прикривање. Вградената технологија за намалување на мирисот го спречува растот на бактериите што предизвикуваат мирис ви овозможуваат да останете сигурни дури и кога ветрот ќе се собере. Носете го овој мосив даб затемнувајќи камо мажи перформанси пулвер качулка со вратот на вратот за следниот лов, пешачење, излегување во семејството или кој било кул ден. Mossy Oak Eclipse Camo Men Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот : WILKING. Вградена технологија за намалување на мирисот за да се спречи растот на бактериите што предизвикуваат мирис. Ткаенината UPF 30+ ја штити кожата од штетно УВ зрачење. Ја оддалечува влагата од телото за да ве одржи суво и удобно. Ткаенина за мека изведба со вграден гајтер за вратот. Падна опашка од кошула за дополнително покритие.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Sightcast AllinOne Gradient HoodieRift Камо / челик сино 4насочно истегнување 90% полиестер / 10% Спандкс целосен состав на пр

Ткаенината за влага ве држи суви со тоа што ја повлекувате потта од вашата кожа, што ја прави идеална за �

Разновиден дизајн : разноврсен дизајн кој е совршен за разни услови за риболов Брза суво, технологија за

Scroll