Новак
Перформанси текстурирана крпа за бања, 30 54

Перформанси текстурирана крпа за бања, 30 54

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.84

Анти-микробна текстура со цврста текстура со цврста пешкир е 87% памук и 13% рециклиран полиестер. Овие екстра-апсорбирачки крпи за бања се 30 "x 54 " (76,2 см x 137,16 см). Крпите се доволно издржливи за дневна употреба и влакна отпорни на избледени ќе помогнат да се одржи нивната живописна боја преку десетици циклуси на миење. Овие перформанси за перформанси со текстура за бања со брзо сушење се ниски лежишта и машини што се перат за лесна нега. Мерки за пешкир за бања 30 ”x 54” (76,2 см x 137,16 см). Дизајн на брзо сушење и дополнителен абсорбент. Избледена отпорна боја со завршени, засилени рабови за полиран стил. Направено од 87% памук и 13% рециклиран полиестер. Антимикробниот третман ги задржува крпите посвежи подолго. Издржливи крпи што се секојдневно мора да ги имате за вашата бања. Лесна грижа, машина за перење. Направено во OEKO-Tex Standard 100 Factory, независен систем за сертификација што обезбедува текстил да ги исполнуваат стандардите за висока безбедност и животната средина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Освежете го плакарот за постелнина со трајните, но неверојатно меки и абсорбенти, основни цврсти рачни �

Новата напредна ткаенина на микрофибер апсорбира 7 до 9 пати поголема од нејзината тежина во влагата...

Машинско миење топло Направено од 100% памук.Дајте му на вашиот господар бања или гостинска бања луксузен

Освежете го плакарот за постелнина со трајниот, но неверојатно мек и абсорбента на главните мрежи, осно�

Прославете ја вистинската гордост со колекцијата на Better Homes & Gardens Bath Секое парче во нашата колекција е п�

Со живописни бои во впечатливи обрасци, колекцијата „Martex Pinkadinkadew Jacquard Train“ носи чудесна и радост на ваш�

Pioneer Woman Trellis памучна пешкир за бања, нане : удобна памучна бања пешкир.LOW LINT и FADE отпорни Користете Машинс�

Подобрете го вашиот стил на бања со забавни и живописни рачни крпи! Едноставната колекција на рачни крп�

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

Оваа крпа има луксузна удобност и издржливост што ќе ви трае години се препорачува итно сушење Loveе сака�

Првата домашна колекција на Гап го преиспитува безвременскиот американски стил за модерно живеење...

Scroll