Новак
Единствени договори за кратки ракави за кратки ракави на женски паф

Единствени договори за кратки ракави за кратки ракави на женски паф

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.84

Овој фустан од кошула е исечен од истегнување на тексас и треба да се носи за секој забавен ден на вашата агенда. Овој сладок фустан од А-линија има тексас конструкција што ги обликува ракавите на ракави и гроздобер. Збир на шевовите на принцезата ја рамкаат целата плоча за копчиња што се протега од каросеријата до мини полите. Спарете ја оваа cutie со вашите fave plimsolls за најчестиот обичен стил! Моделот носи големина XS. (Висина : 5'8,5 ", Градите : 32 1/3 инчи, половината : 23 3/5 инчи, колк : 35 2/5 инчи, тежина : 101,4 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - - Grath на градите Girth girth ширина на рамото вкупна должина - - 34 5/8 28 3/4- - 13 1/4 - -34 S 36 5/8 30 3/4 13 3/4 - 34 5/8m - 38 5/8- 32 5/8 14 1/4 - 35 1/4 L - - 41 3/4 35 7/8 15 35 7/8xl 44 7/8 39 - 15 5/8 - 36 3/8 Мерењето на должината е од рамо до дното. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за кратки ракави за кратки ракави на женски паф. Јака од трева. Кратки ракави со мафини. Копчето предно. Мини должина. А-линија полите. Увезени. Машинско миење ладно со слични бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Едноставно стилскиTime и FluLeasy облечен фустан ве одржува да изгледате шик и да се чувствувате добро со нег�

Тековна опсесија : ленти Свежо и забавно, но и класично, што не треба да се сака? Фустанот на Хенли со бесп

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење Овој фуста�

Шик, но удобен стил на коктел фустан, кој е совршен за секоја посебна пригода Одликувајќи се со деколте з

Овој пат и фустанот за ракави на очите на очите за жени е безгрижен и романтичен во лесен стил на пуловер

Со дизајн без ракави и опуштена силуета, овој фустан од време и Тру беше направен во сончеви денови...

Женски отпечатоци го истакнуваат овој летен фустан за вратоврска од рамото од Хедер Б со силуета со дол�

Основниот фустан за мода на очите на времето на време и TRU е во опуштено вклопување на вратот и метежот и�

Затворање : стил на пуловер Облечен фустан со ракав за ракави за жени од време и Тру одговара : опуштена...

Лесен, вечен и подготвен за било што, класичниот фустан од лента за постелнина на Tru, во едноставна силуе�

Додадете стил и удобност во мешавината со овој фустан во смена од девет.елегант Пространата силуета нуд

Женствено и удобно Овој еден и направен фустан од митот е стилизиран и подготвен да оди со украс на ѓерд�

Овој фустан со трепет ракав од време и Тру носи романтичен допир на вашата гардероба Мека, ткаенина на See

Mimи женскиот женски кимоно ракав, мини фустан, е направен со класична чиста гази ткаенина и е целосно нар

САД Поло Асн Облечениот фустан е совршен за секој ден Без ракави и опуштено вклопување, лесен за стил Ка�

Шик и без напор, фустанот за смена без ракави на Beach Lunch Lounge го има тој став што го фрлаиодење што го очеку�

Scroll