Новак
Уметнички ткајачи Eagean Oriental Outdoor Area reg, светло сина, 2'7 12 '

Уметнички ткајачи Eagean Oriental Outdoor Area reg, светло сина, 2'7 12 '

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1120.00

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Родос, без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен материјал во Турција, овој килим нема куп што е практичен избор за области со висок сообраќај. Само чисто или професионално чисто,. Препорачана е подлога за килими. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . сложените детали додаваат димензија на вашиот простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Повторно воспоставен касети за црна ласерска тонер за Lexmark 12015 SA за употреба во E120 N.Оваа брза замена на к�

N / A Diva Cup е еднократно, менструална чаша во форма на bellвонче што се носи внатрешно и се наоѓа на ниско нив�

Овие проверени панталони за готвење ќе ви свират додека работите Тие се одликуваат со затворање и патен

Од лежење наоколу до играње наоколу, тој ќе биде удобен и кул во овие графички резервоари од Гаранималс �

ЛАС ВЕГАС КАДИОНСКИ момчиња 418 МЕШ Краток 9 K1 BXFGFZ XXL18 Овие момчиња активни шорцеви од мрежа го карактериз�

Бомбардерската јакна од Урбана Република е идеална против студено и студено време Оваа јакна ќе го задр

Midенските средни растојанија од фармерки, а ажурирани преземаат класична силуета Овие слатки точки на п

Носете го патот да ја прославите зелената светлина за Ноќта на вештерките, распоредена маска за возрасн

Започнувајќи го изрез со патики на платформата на Мадден Cујорк Ултракул начин да се одржи случајно, ови

Изразувајте го вашиот лесен став во овие графички маици на Јосемит и oshошуа дрво Одликувајќи се со две м�

RustOleum Сигурна боја за надворешна боја + Primer нуди модерни, претходно мешани бои за да се ревитализира надв

Уметник : Тим Отоли Предмет : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано п

Yorkујорк тестенини авторитет равиоли сирење.италијански класици Сите природни Равиоли, триборо сирење..

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Димензии : Севкупна димензија на производот : 78 Нашите дизајни промовираат и удобност и елеганција...

Комплетен со седум различни форми и големини, The Ten Street Street Mega 7парчиња забавен сет ги опфаќа најважните р

Слатка сјајна рамка на лак, рачна свила прикажана со, "Првиот Божиќ на бебето, " и датумот Центарот има пр�

Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена �

Тема : животни Стил : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна умет

Свртете ги главите со тропскиот хавајски вкус на оваа ткаена кошула на Пацифик Марлин Хавај Се одликува

Колекцијата „Титан“ носи модерен допир на традиционалните племенски обрасци, спарувајќи ги дизајни с�

Овој максимум производ е едностепен болнички употреба на гермицидни средства за чистење и дезодоранс д

Chicенскиот женски бедфорд Кордур се повлекува на Пант е одлично ажурирање на главниот гардероба Одликув

Вашето малечко ќе зумира (со многу безбедна брзина) на нивната сопствена играчка за возење велосипед со

Туш врата со полици Ove Decors бесконечни 74 1 / 16 in Тампа со тампа без врата за туширање со шарки со панел на па�

Овој 2парчен сет од атлетски дела ќе биде новата омилена облека на вашата девојка! Одликувајќи се со шор�

Ова без граници Хенли е мека на допир, за целодневна удобност и стил 50% рајон 47% полиестер 3% спандекс; Јун�

Scroll