Новак
10GBase-er DWDM SFP+ 1546.92Nm Брокада OEM 10G-SFPP-ZRD-1546-92

10GBase-er DWDM SFP+ 1546.92Nm Брокада OEM 10G-SFPP-ZRD-1546-92

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Компатибилен Brocade 10 G-SFPP-ZRD-1546-92-40 K-Функционално идентичен 10 GBase-ER DWDM SFP+ 1546.92nm 40km W/DOM единечен режим Duplex LC ITU CH 38-Програмирана тестирана и поддржана во гаранцијата за животна целност во САД "Брокада OEM 10 G -SFPP-ZRD-1546-92 10 GBASE-ER DWDM SFP+ 1546.92 NM Брокада OEM 10 G-SFPP-ZRD-1546-92.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Севкупна тежина на производот : 5 фунти.5 "d veral ширина од страна на страна : 18 ".Проид Тип : print Примарен умет�

Нека вашето пишување ве однесе на патување ослободете го стресот и бидете посреќни со мали, лесни вежби

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор

Класичен плетен, ќе стигнете повторно и повторно; Комплетот на екипажот на Слободното собрание е новиот

Вклучена е монтирана закачалка Дигитално репродуцираноостри, разнобојни фотографии на надворешната у�

M4 B UOMO е тешка, сепак тежи само 335 G (големина 42,5) Дизајниран со микроприлагодлив систем за затворање BOA L6D з

Уметничкото матно платно се користи за живописно да го рекреираат оригиналното дело на Винсент Вангог..

Мора да имате во секоја боја! Копчето Terra & Sky Down Down е случајна удобност и разноврсен стил за кој било ден в

Нашето бебе и деца со кратки ракави за деца и два пара шорцеви од хартија се пролет и летни парчиња што и�

Ени Ворен „Окото на божур I“ платно уметност.Уметник : Ени Воренсубјект : Флоралстил : Модерни многу фот�

Останете удобни цела ноќ со оваа креветска јакна од тајни богатства Направено од супермека и меки руно �

Инспириран од глобалниот гламур на Мароко, впечатливиот стил на килим на меурчињата „Трелис“ покажува

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата „Пармеле“ без напор служат како примерна претстав�

Целосен филтер за воздух Целосниот филтер за воздух е еквивалентна замена на OE што ги одржува специфика

Кратко, но сепак стилски, Мук Лукс Колен се чувствува како влечка, но носи како багажник TPR one 100% полиесте�

Curvy и сензационално, овие фармерки со висок пораст од време и TRU се оние што ќе ги достигнете повторно и п�

Опуштете се во полето на диви цвеќиња со ветровитната перница од диви цвеќиња од колекцијата на пустина

Удобноста е клучнавлегувајте во нашата мека и пријатна облека од 2 парчиња од бесплатно склопување, ком�

Опсег на гас Frigidaire FKGV30 T0 BBSUG, 30 "црна, стаклена готвачка, 5 запечатени горилници, троен пламен горилник, ав�

Scroll