Новак
Collectionенска колекција на списанија Валентина, четвртина платформа за ремени, Сандал Тан ФАУ кожа М.

Collectionенска колекција на списанија Валентина, четвртина платформа за ремени, Сандал Тан ФАУ кожа М.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.84

Сандал за колекцијата ournournee Collection Quarter Strap Sandal додава прекрасен допир на вашата обична облека. Со суптилни детали за обетка и каиш со модерна квадратна тока, оваа сандала за блок-потпетици е задолжително. Путканата мастила и газената надворешна плоча нудат удобност и стабилност каде и да одите. Феации и придобивки од деталите со квадратни токи, кожни поставени со интолетирана синтетичка надворешна потпетици Висина : 3-инчен. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од работната недела до специјални прилики, вие сте поставени со панталони со каки со директно вклопувањ

Највисок квалитет giclee печати на архива со висока резолуција, од Мишел Дујардинпрофесија, врамена и монт

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално, со цел / финиш : Chromereplaces OE Број : Performance Int

Овие сандали со печатена платформа за ткаенини ќе ве натераат да се чувствувате како да сте на плажа Али

Разиграните отпечатоци прават забавна облека од garanimals Најдобро, симпатичен изглед на бебе девојче со о�

Користењето простор под вашиот кревет за складирање е едноставен начин да останете организирани со сти

Детски отворен кабел инспиративна loveубов шармантна нараквица од розова кутија цврст не'рѓосувачки чел�

Позлата со сребрена цинк дихромат се нанесува на сите дупчат и склопени ротори, тие не само што изгледаа

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Француски сини, американски акценти на RustOleum 2x Ultra Cover Satin Spray Paint 12 мл, 6 пакувања : Обезбедува извонредна п�

Scroll