Новак
Кендал + Кајли женски Шајен Фау Фул Тронг Слики

Кендал + Кајли женски Шајен Фау Фул Тронг Слики

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Добредојдовте дома и лизнете на нешто поубаво. Започнете ги чевлите и олеснете ги во овие влезови на отворено крзно од крзно од Кендал + Кајли во која има еластична лента за грб за удобност за престој. Лизгачки стил со еластична лента за грб. Отворен пети. Супер мека; детали за крзно од крзно. Стилот работи само во цели големини; Големина за да го пронајдете вашето совршено вклопување. Faux крзно : 100% полиестер. Место чисто. Увезени. Папчиња од крзно за жени од Кендал + Кајли.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ватичани, шарени затнувања со табани за меморија од пена се суштината на удобноста Овие влечки имаат цв�

Scroll