Новак
Благородна куќа Кристина Складирање на ткаенини Отоман, Темна Фушија

Благородна куќа Кристина Складирање на ткаенини Отоман, Темна Фушија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 719.84

Овој отоман е мултифункционален со стилски карактеристики. Тапациран во мека ткаенина, овој отоман има кадифен тафтиран врв кој е удобен за седење и се отвора кон одделот за складирање. Исто така, стои на прекрасно изработени темни дрвени нозе, додавајќи ја својата софистицираност. Прави прекрасен додаток за вашата спална соба, дневна соба или канцеларија. Вклучува : Еден (1) Отоман за складирање. Материјал : ткаенина. Состав на ткаенина : 100% полиестер. Материјал за нозе : Бреза. Боја : Темна Фушија. Завршување на нозете : темно кафеава. Потребно е светлосен склоп. Рачно изработени детали. Димензии : 19,25 инчи длабоко x 40,75 инчи широк x 17,25 инчи високи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Разновидно : Без разлика дали ова се користи како потпирач за подножје, секојдневно седење, странична ма

Овој дискретен отоман не го прави ' Дури и да изгледаат како складиште гостите на вашата куќа никогаш не

Стил и функција комбинираат за да го создадат овој прекрасен отоман за складирање на склопување со отст

Без разлика дали преиспитувањето на омилен роман покрај базенот или случајно се фаќате со блиски прија�

Отоманското студио MF е одлично парче мебел што ќе го воздигне стилот на секоја просторија во вашиот дом.

Затегнете ги секојдневните најважни работи со оваа продавница и отоман Со цврст, дизајн во форма на коц�

Подигнете го амбиентот во преоден простор со овој елегантен круг Отоман Неговата рамка од иверица доби�

Оваа разноврсна и мултифункционална отоман и клупа за складирање е совршено за ставање на нозете на кра

Овој отоман за складирање е одличен додаток за секој дом Не само што може да се удвои како дополнително �

Лесен пристап за подигнување на капакот на капакот за да се открие вградената лента со текстура на дрва.

Материјал : Faux кожа, фиберборд со средна густина (MDF) Карактеристики : Изработено од Faux кожа и стандардна �

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Во живо подобро.Сафавие Амелија современ глам тафутиран отомант за скла�

Надвор од складирање, стил и удобност се соединуваат како што треба да го формираат овој разноврсен ото�

Додадете го завршниот допир на вашиот пријатна агол за да се опуштите и подмладувате со прекрасната ног

Каков скапоцен камен Оваа смарагдна зелена отоманска богато текстура со кршен кадифел тапацир го обезб

Нашиот PU кожа Отоман ќе биде совршен додаток на вашиот дом со својот елегантен и модерен изглед Седиште�

Овој тапациран отоман за складирање става капак на нередот Со простран центар за складирање на центар и

Пала Отоман има удобно место за одмор на вашиот подвиг по долг ден! Рамката од тврдо дрво и метал овозмож

Користете го овој стилски отоман за складирање за да донесете организација и убавина во вашиот омилен п

Scroll