Новак
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, кралица

Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, кралица

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Бесплатна гаранција, па добивате дополнителен мир на умот кога ќе се зачудите на врвот на неа. Класична удобност, максимална достапност - со специјалното покритие за ладење, поддржувачки пени и сигурна конструкција, суштинскиот душек за ладење е вид што може да ја заврши секоја соба за гости, детска спална соба или студентски дом. Плус, како и сите наши. Не е премногу мека и не премногу цврста - совршена за сите видови позиции за спиење. Ако сте fanубител на. Очекување трајна пена со висока густина и терморегулирачки поли -џакард капак. Спиењето без прегревање - Дишениот, ладење покритие го охрабрува протокот на воздух и ве одржува на оптимална телесна температура за мирен сон. Неговите сигурни слоеви на пена со висока густина се дизајнирани со издржливост и чувство што е. И покрај тоа. Вклучена ограничена гаранција без загриженост од 10 години; Двојниот душек поддржува максимална тежина од 250 фунти, додека сите други големини можат да поддржат до 500 фунти. Тајната за неговиот удобен успех, ладење? Пријатни слоеви на поддршка Z : основна пена. Стручно спакувано - овој душек е ефикасно компресиран во една кутија што лесно се испорачува и маневрира во спалната соба; Едноставно Unbox, Ungle и овој душек го прави остатокот, проширувајќи се до својата оригинална форма во рок од 72 часа. Те смири да спиеш, овој душек за поддршка на пена има дополнителна линија на одбрана за жешко. Звук, удобен сон и добра вредност (како нас), тогаш овој душек ќе живее според вашите.Нашиот суштински душек за ладење комбинира кул удобност со максимална достапност. Направено до. Завиткано во кадифен капак што дише добро за да помогне во регулирање на телесната температура додека сте.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашиот врвен хибриден душек само што стана уште подобро! Нашиот најлуксузен душек сега доаѓа со уште по�

Нашите пени се овластени за сертифицирање Ова трио прави три цврсти, удобни и ладни слоеви за да се напр�

Вејтон, 13инчен плишана пена на Медуим, ја опфати хибридната перница за перници, душек и дрво Традиционал

Информации за душеци : џебниот калем вала фирма душек со удобност од пена со висока густина и усогласува

Опуштете се во стил на овој душек Футон со целосна големина Овој душек Futon има пополнување на конструкци

Кој го измислил терминот "Чилакс " мора да биде запознаен со нашиот душек за пена за ладење гел...

Зинус ладење бакар Адаптив® 12 "хибрид на бакарна меморија пена и џебна пролетна душек, крал Изолација на

Спаен сензации 12инчен душек за удобност од пена за меморија нуди прилагодена, релаксирачка поддршка за

Хибридот за забавен душек 6 ”на отскокнување пена и калеми е трислоен душек кој е поддржувачки и удобен

Добар сон е клучен за да се разбудите свежо и опуштено Изолација на движење : џебни калеми го минимизира�

" Па, што чекате? Кликнете на копчето Купи за да нарачате душек и пролет на кутии сега! Континентален сон,

Scroll