Новак
Леб за кастинг на сериите Денали Литиум

Леб за кастинг на сериите Денали Литиум

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

) мами тежина (мл. Одете напред, земете ги за вртење.FEATURES : Casting rod Ultra-lightweight Interloc blank Ring-lock semi-micro guides High-strength woven silver-graphite Hybrid cork/EVA custom contoured split grip Model Rod Length Power Action Pieces Тежина на линијата (lb. Од удирање на хиацинт душеци за гигантски корпи за напори од Флорида, до измет на пливање од 2 инчи на тест од 4 фунти 40 стапки надолу за голем број на бронзи на езера - денес? годината. Equipped with a hybrid cork/EVA custom contoured split handle, the Denali Lithium Series Casting Rod provides comfortable handling.Уживајте во неверојатните перформанси и сигурност на серијалот Denali® Lithium Casting Rod на следното патување за риболов со слатководни баси. Оваа шипка е конструирана со ултра лесна категорија на празно и полу-микро упатства за меѓу-лесна тежина.5 "15+1rig / flippin за да успеете на патеката за бас турнир, ти? ╟╓е мораше да бидеме разноврсни. Од нивните ултра лесни места за меѓусебна категорија до ткаени сребрени графит што се спуштаат во вилицата, шипките за литиум серија имаат интегрирана форма и функција на начин што никогаш порано не се гледаат во бас-шипка-и сите по цена што е лесно на паричник.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Шик силуета на лесната единица од надворешната страна го прави Peony вашиот совршен одење во Bootie на сезона

Затегнете ја косата со четката за изедначување Четката е совршена за одржување на вашата коса затегнув�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Возете го, е вешто направено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црна

Ова супер кул лого на Неверојатните лого на Боб Пар, Еластигирл и Jakек Jackек ракав, ќе направи одличен дод�

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во ко�

Пар на Викторија К, модерен дизајниран материјал за текстура нуди комбинација на удобност и стил...

Наталија Дрејк 1 / 10 CTTW Дијамант Небесна starвезда Овен Хороскоп прстен за жени во родиум позлатена Стерли�

Фантоскопот е посветен на обезбедување на производи што се извонредни во дизајнот, обемен во животниот

Редовните фармерки со директни нозе на Ли Нашиот најпродаван Jeanан има автентичен стајлинг со 5 џеб и тра

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Scroll