Новак
Девојки за девојчиња од мармелата, без ракави, фустан од чипка од половината, големини 4-6x

Девојки за девојчиња од мармелата, без ракави, фустан од чипка од половината, големини 4-6x

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 333.60

Ова е совршена облека за празниците! Таа ќе сака да искра и да заблеска во овој празничен фустан на Мармелата. Облека за метална чипка на морнарицата. Половината на накит. 100% полиестер. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно, со слични бои, користете само белило што не е потребно, кога е потребно, да се сува суво ниско отстранете го веднаш ладното железо од обратна страна ако е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лесни, меки фустани со џеб се задолжителни за нов семестар Овој 2пакет фустани за игра од Wonder Nation е удобе�

Детскиот фустан со кратки ракави на девојчето девојче е совршен за обични поставки и може да се облече в

Бризи, лесни фустани се главен временски период за нејзината гардероба, што го прави овој двопакет од Wond

KOMAR KIDS DIVES PING PRINK MILLE PRESSY FASTY FAUNT Authentic Komar Kids Product со сигурен квалитет и издржливост Одликувајќи се со Комар �

Таа ќе го сака овој моден фустан со качулка со социјално издание! Облечени детали од предниот дел...

Овој симпатичен фустан за боја без ракави од розова кадифе е фантастичен додаток на гардеробата на ваши

Фустанот за графички џемпери на девојчето за деца на Детско место е совршен за одмори Облеката за џемпе�

Без разлика дали е ден надвор на игралиште или време во училницата, овој фустан од џемпери од Wonder Nation е с�

Завиткајте го нивниот стил во овој ласкав фустан од срцев удар Предната вратоврска додава стилски дета�

Фустанот за крзно од лактот „Фрозен девојки“ на Дизни е симпатичен и забавен празничен фустан Willе сака

Официјално, но забавно, овој фустан од фустани чудо нација е совршена за секојдневно носење или за која �

Нејзиниот стил оживува со овој забавен фустан од џемпери инспириран од зомби! Дизајнирана со шутли на р�

Подготвувајќи се за денот, само полесно се благодари на фустанот за игра на Wonder Nation Неверојатно мека и у�

За лесен стил! Останете кул и удобно во овој супер мек плетен фустан Носете со сандали за обичен ден надв

Елеганцијата е без напор со чудо девојки со кратки ракави од шифон селски фустан Достапно во две цветни

Бризи, лесни фустани се главен временски период за нејзината гардероба, што го прави овој двопакет од Wond

Детскиот фустан со високи врат на девојчето е одличен додаток за празнични настани или облечени прилик�

Четири пати забавата со мултипакет за играње фустан на Wonder Nation Лесен начин да ги зачувате овие слатки, с�

Совршено за земање на нејзиното избирање на јаболка или на хајрид во раната есен Оваа мини кошула од Wonder

Лесен фустан со долги ракави од Wonder Nation ја одржува добро и се чувствува одлично Симпатична, лесен стил н�

Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат,

Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат,

Овој прекрасен расипан фустан од пионерската жена му помага на вашето мало девојче да остане симпатичн�

Сончевите денови се повторно тука Подгответе ја за сезоната со Maxi Sundress на Forever Me, во кој има лето подготв�

Сјај светло во овој фустан без ракави, плетени метални џакард со кардиган Сребрена ткаенина quакард има �

За класичен училишен стил на униформа, кој е доволно симпатичен за вдлабнатина, проверете ги девојчињат

Материјал : 95% рајон / 5% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Деколте : Опуштено...

Scroll