Новак
Фустан од маица со тексас на Wrangler

Фустан од маица со тексас на Wrangler

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 800.00

Women'sенски женски тексас кошула облечете ги иконите стилови на тексас што ги сакате се преименуваат во овој обичен фустан од кошула. Фустанот за кошула од тексас на Вранглер е стилизиран со сите детали за западните детали што ги очекувавте, вклучувајќи ги копчињата со бисери, џебови со двојни градите со затворање на прицврстувачи и тие иконични предни и задни јаки од еден поен. Овие детали му даваат автентичен изглед кој е вкоренет на Западот. Кратко, над-коленото полите и ременот на вратоврска додаваат модерна вибрација која е надополнета со миење на светло тексас. Стилски и удобен, фустанот има долги ракави што го олеснуваат стилот на кој било начин што сакате, дури и како што се менуваат сезоните. Од 1947 година, Wrangler® го постави стандардот во оригинална удобност и квалитет. Со западните корени ткаени во секој стил, Wrangler® е посветен да понуди легендарен изглед што се вклопува во модерното време додека му оддава почит на своето богато наследство. Автентичноста и вредноста го прават Wrangler® еден од најверните брендови во светот. Неговите колекции за мажи, жени и деца изгледаат и се чувствуваат одлично, инспирирајќи ги сите што ги носат да бидат силни и подготвени за секојдневниот живот. Копчиња за влечење на бисери. Џебови од размавта на градите. Над горе коленото полите. Вратоврска предниот појас. Долги ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Трепејќи со дијаманти, овој приврзок за рамка за облик на отворена срцева форма е одличен секојдневен и�

Тортила Сенориал е нешто што можете да го чувате во вашиот кабинет, така што сите во домот имаат закуска

000 слики годишно Истакнати бои : бела, црна, светло сина, сина светска уметничка група е водечки уметничк�

Ова е официјално лиценциран сет за бамбус NCAA Bamboo Универзитет во Кентаки врежан целосен сет за бања : Сет

Сè е за мирот, loveубовта и дното на bellвончето оваа сезона, бидејќи софија фармерките канализираат лесна в

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Снимките за пливање во Лагуна нудат ладен, скратен стил на табла со удобност и безбедност на кратка лаге

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во ко�

Гудот Reliant Reliant AllSeason 215 / 65 R17 99 V гуми ви нуди подобрено искуство во возењето со засилена влажна зафат и до�

Комплет за надградба на сопирачката за еволуција на сопирачката Z23 со дебеломер го прави едноставна и ц�

Запознајте го предиво од создавач на соништа! Остварете ги вашите лукави соништа да се остварат со овие

Исечената големина на плус големина од Рибок ќе биде ваша кошула без разлика дали работите или останува

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за

Создадете шарени креации на сапун со додавање на креативни тилбои сапун боја! Едноставно стопете го сап

Прецизните дупки за вежба овозможуваат максимално ладење на роторот Комплетот за надградба на сопирач�

Без разлика дали водите грешки, грабнувате бранч со пријателите или само легнувате дома на топол ден, ов

Liveивејте на дивата страна со серијалот „Шекспир диви“ Шекспир е возбуден да воведе сите нови премиум л

Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Истакнати бои : бела, сива, сина светска уметничка гру�

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Создаде сина сафир Спакувано до совршенство Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши пар�

Додадете го овој прекрасно изработен железен метален кревет во викторијански стил во вашата спална соб

Потопете во утеха со оваа модерна бушава Фаќајќи прекрасно густ куп, секој килим е машина направена од п

Летното гардероба на вашето момче за дете само што доби симпатично, удобно ажурирање со овој два пакува�

Додадете летен блуз во вашиот ансамбл со овој прекрасен апстрактна гладијаторски цветен прстен...

Овој килим со шик област носи допир на рустикален шарм во вашиот простор, во кој има украсни дизајни, сти

Трансформирајте го вашиот простор во почит на ретро дизајн со Sumertile Metro Super Hex Glossy Black 10 in Овој минималисти

Scroll