Новак
Мед слугинка чоколади Греам крекери, 14. Оз

Мед слугинка чоколади Греам крекери, 14. Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 74.88

Мед -слугинката чоколадо Греам крекерите се направени со вистинско чоколадо за вистинската количина на сладост за да ве натераат да се смешкате. Овие квадратни чоколади Греамс се идеално со големина за пакување во кутии за ручек, влечење во корпа за пикник или служат како забавни крекери. Секоја порција од осум слатки крекери содржи 8 грама цело зрно и нема сируп од пченка со висока фруктоза. Чувајте ги овие закуски за крекери во вашата работна маса за попладневна грицка или изненадете го вашето малечко со специјално третирање по училиште. Тие исто така прават одлична алтернатива на ѓумбир за празнични куќи и други рецепти. Вистинското чоколадо ги прави овие крекери со чоколади Греам забавни слатки закуски што можете да ги уживате директно од кутијата. Една 14,4 мл кутија мед слугинка чоколади Греам крекери. Крекерите за закуска направени со вистински чоколадо за вкусен вкус. Закуски во форма на плоштад Греам имаат криза во секој залак. Послужете ги овие крекери со чоколади како забавни забавни закуски за деца и возрасни. Секоја порција од 31 g има 8 g цело зрно и нема сируп од пченка со висока фруктоза. Определување : Една кутија мед слугинка чоколади Греам крекери. Направено со вистински чоколадо за вкусен вкус. Класична крцкава текстура. Уживајте во овие чоколадни крекери како закуска или специјален десерт. Секоја порција од 31 g има 8 g цело зрно. Нашата мисија во Mondelēz International е да создадеме повеќе моменти на радост и да ја градиме најдобрата компанија за грицкање во светот со одгледување на нашите луѓе, растејќи го нашиот бизнис и растеме нашето влијание врз светот околу нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Риес се шири закуски со контејнери со една служба на Греам Диперс, го прават тоа едноставно да уживате в�

Каши Оригинални 7 зрна Не ГМО закуски крекери 9 мл Со 18 грама цело зрно во секоја порција, крцкавите каши �

Очекувајте големи насмевки наоколу Можете исто така да ги додадете во супи или да ги додадете како стра�

Квадрата „Чедад плоштади“ на Ени, печени закуски крекер 2,5 мл Висит за да дознаеме за нашите производи �

Вкусот на Гардето што го познавате и го сакате сега на јасен залак! Лесен, ронлив и попрен залак, крцкави�

Крекерите со сода со голема вредност е јасна и вкусна закуска опција која е омилена и кај децата и за воз

CheezIt Beked Crackers Crackers се вистинскиот договор, направен со 100% вистинско сирење, кое е внимателно старо на нео�

Однесувајте се кон здрава закуска со овие крекери за природа Тие се направени од црн грав, вкус на фиест�

Медитерански печен конзервативци на крекери, Транс Фатскерост Доматите од 1992 година додаваат светла, м�

Крекер, сите намени од 12 мл (340 g) 3 пакувања со магацини За секоја закуска, во секое време 0% холестерол на т

Содржи состојки со пченица, млеко и соја; Кошер млекарница CheezIt жлебовите се вистинската зделка, направе

Летото издание Риц Крекерите го имаат истиот одличен вкус на оригиналните крекери на Риц и одлични заба

Набиско пченица Тинс Зести Салса бела закуска крекер кутија Набиско пченица Тинс Зести салса природен �

Shibolim Crisp Cracker со целото пченица може да ви помогне да изгубите тежина и да ве натера да се чувствувате одл

Крекери со лесна путер, оригинални 16 мл (1 lb) 453 g 4 Останете свежи пакувања! Без холестерол Ниско заситно м�

Scroll