Новак
Беркли Цане Вокер Топ Вода Рибора, коска, Оз

Беркли Цане Вокер Топ Вода Рибора, коска, Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Одликувајќи се со малку прицврстено лице, ова мами фрла вода во сите правци. Мамка за слатководни мамки на Беркли Кејн Вокер : Специјализирана врвна вода за водата, Беркли Кан Вокер испорачува најголемо нарушување на површината на кое било топче во вода во Беркли.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Асортиман на тврди мамки на бомбардери Топтер, мами се градат цврсти и ќе фатат секаква риба што можете �

Оваа мамка со рамна риба има завршна пастрмка и панфис Тие имаат приклучок за мамење со висока акција и �

Исто како и неговата братучетка од дрво од балса, овој модел има квадратна усна што му дозволува да се от

Заливот стаоречки мамки кратки длабоки е обичен квалитет, рачно насликано, лебдечко, длабоко нуркање, с�

Легендарниот изум на Бил Луис, стапицата на стаорецЛстапици, е признат како најпопуларен и, следствено,

Користете го мамката за магли на Бред, Виггерс за фаќање пастрмка, челик, лосос, бас, волја и многу други �

Gibbsdelta "minnow " е дефинитивно едно од најразновидните мами за риболов што се достапни денес, може да се зате�

Заливот стаорец мами кратко плиток е сопствен квалитет, рачно насликано, лебдечко, плитко нуркање, стап�

Ново за 2012 година, Killerfish на Бред во големини KF14 и KF15 Не се обидовме повторно да го создадеме тркалото, да �

Оваа мамка со рамна риба има завршна пастрмка и панфис Тие имаат приклучок за мамење со висока акција и �

Дизајнирани со класичен рамен страничен профил, овие мами имитираат најразлични видови и создаваат нај

Длабоко нуркање на нуркање се вообичаени, но уникатните заоблени сметки од XD серијата овозможуваат мам�

Балансиран дизајн фрла директно и далеку и рибите од риби се постојано подготвени да го снема пакетот б�

Сечилото на Блиц е многу уникатна мамка за сечилото Направено е од 100 проценти лесна легура на цинк! Цинк

Беркли има работено со добрите за да дизајнира повеќе големини на трепетнички нијанси за да одговара на

RC STX совршено се суспендира во мирување исто како и природната мамка што ги активира оние булдогголемир�

Северниот пакет ги вклучува нашите стилови на перка, Супер Шинер и Крапи HD серијата jerkbait (RIP мамка) има фо

Сенката на црвените очи стана стандарден носител на бурари на про турнејата Дизајнирано од нашиот наци�

Scroll