Новак
Енергетска стоп предна за замена на сопирачките за заменска сопирачка и комплетот за ротори koe2140

Енергетска стоп предна за замена на сопирачките за заменска сопирачка и комплетот за ротори koe2140

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на залихите за вашето дневно возило. Комплетот вклучува ротори за замена на стилот на ОЕ (оригинална опрема) кои се 100% мелници избалансирани и прецизно изработени за да одговараат на вашето специфично возило. Влошките се карактеризираат со керамичка формула без прашина и бучава, која се потврдува преку тестови од 3 партии во САД за да ги одржите вашите тркала чисти и да изгледаат добро. Ако сакате да ги вратите оригиналните перформанси на сопирањето на вашето возило со лесна замена, не гледајте повеќе. Кажете здраво на мазна, тивка патување со замена на акции Z17. Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор KOE2140. Z17 Еволуција на керамички сопирачки со сопирачки со јаглеродни влакна со ниска прашина. Роторите користат G3000 леања и се балансирани од 100% мелница за перформанси и безбедност на акции. Ги вклучува сите хардвер неопходни за целосна инсталација. Fits : Chrysler Grand Voyager 2000; Prowler 2002-2001; Town Voyager 2000; Dodge Caravan 2000-1997; Гранд Караван 2000-1997; Плимут Гранд Војаџер 2000-1997; Prowler 1997; Prowler 2001-1999; Војаџер 2000-1997.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пар на станови на Викторија К со нараквица на глуждот прикачени на бисерни и златни украси и ретро печат

Кошула со долги ракави на Вранглер со долги ракави со влага, големини S3xlfeel бесплатно да ги заземат на от�

Опуштете се во полето на диви цвеќиња со ветровитната перница од диви цвеќиња од колекцијата на пустина

Таа нема да биде сина кога го носи овој симпатичен сет на пижами! Инспирирајте ноќ исполнета со соништа �

Додадете модерен допир во вашата спална соба со остатокот рамка за метални кревети Салем со заоблена та

Оваа кошула со кратки ракави со еден џеб од Chaps е дизајнирана да ве одржува да изгледате полиран цел ден,

Сите фотографии на 1x се избрани од тим на куратори за професионални галерии, исто како и во вистинска га�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски езе

Без напор украсете и одделете простор со делител на простории со повеќе аголи на Casa Совршено за делење н

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll