Новак
Фустан за џемпери со долги ракави на девојки од зомби, големини со 4-16

Фустан за џемпери со долги ракави на девојки од зомби, големини со 4-16

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Нејзиниот стил оживува со овој забавен фустан од џемпери инспириран од зомби! Дизајнирана со шутли на ракавот и кул графички принт на предниот дел, таа ќе се чувствува исто како навивач на Seabrook High! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за рафла на рамо; ребрести манжетни и графички печати од полите однапред. © Дизни. Сите права се задржани . Зомби руно џемпери фустан за девојчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат,

Се прашувам Девојки за девојки со долг ракав, се облекуваат совршено за вртење! 95% полиестер, 5% спандекс..

Овој фустан од туту ќе ги задржи ситните танчери треперливи Се одликува со тул, прицврстено здолниште и

Детскиот фустан со кратки ракави на девојчето девојче е совршен за обични поставки и може да се облече в

Облечен кошула од слатка пеперутка е безвременски и разноврсен додаток на нејзината гардероба...

Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат,

Вашето мало девојче ќе изгледа симпатично во оваа прекрасна чипка и решетката плетена празнична фустан

Симпатични, лесни, меки фустани со џеб се задолжителни за гардеробата на девојчињата Оваа фустани за иг�

Бризи, лесни фустани се главен временски период за нејзината гардероба, што го прави овој двопакет од Wond

Таа ќе биде кралица на Ноќта на вештерките во овој зачудувачки фустан на Јојо Сива Туту Носете го како к�

Чувајте ја вашата девојка во тренд со овој фустан од предниот дел од јазолот Одликувајќи се со еден ефек

Слатка, лушава и стилска, овој фустан без ракави со ракави од пионерската жена е сигурно дека ќе биде хит

Додадете малку трендовски стил на пролетната гардероба на вашето малечко со избледената слава на девој

Детското место девојки Гингам фустан е совршен за облечени прилики Опселениот фустан од гингам има соо�

Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно ч�

Добијте ја двојно забавата во реверзибилниот фустан на Емили Вест Прескокнете го овој фустан однадвор �

Ова е совршена облека за празниците! Таа ќе сака да искра и да заблеска во овој празничен фустан на Марме

Лесен фустан со долги ракави од Wonder Nation ја одржува добро и се чувствува одлично Симпатична, лесен стил н�

Лесен фустан со долги ракави од Wonder Nation ја одржува добро и се чувствува одлично Симпатична, лесен стил н�

За лесен стил! Останете кул и удобно во овој супер мек плетен фустан Носете со сандали за обичен ден надв

За класичен училишен стил на униформа, кој е доволно симпатичен за вдлабнатина, проверете ги девојчињат

Вашето малечко ќе ги сака боите и удобноста на овој сончев фустан од решетката со фолија Направено од су

Подготвувајќи се за денот, само полесно се благодари на фустанот за игра на Wonder Nation Неверојатно мека и у�

Четири пати забавата со мултипакет за играње фустан на Wonder Nation Лесен начин да ги зачувате овие слатки, с�

Совршено за земање на нејзиното избирање на јаболка или на хајрид во раната есен Оваа мини кошула од Wonder

Симпатична и кул комбинација од слатка пеперутка Овој фустан од тексас и тул е одличен додаток на нејзи�

Леви зеде слатка силуета и ја заврши со светло избледување и зашивање на контраст за суштинско парче шт�

Ако вашата мала модарија бара нешто забавно и цветно, овој фустан за девојчиња од Wonder Nation ќе ги задоволи

Кога ќе се јави времето за облекување, облечете ја вашата мала принцеза во овој сладок фустан од Тијана �

Официјално, но забавно, овој фустан од фустани чудо нација е совршена за секојдневно носење или за која �

Scroll