Новак
Фантоскоп 20 20 фарма, рустикална, традиционална езерска сина лента со полиестер за фрлање полиестер

Фантоскоп 20 20 фарма, рустикална, традиционална езерска сина лента со полиестер за фрлање полиестер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Овие серии за декоративни лесни за лекови со меки текстура на фантоскоп ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 4 големини (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 ", и 22 "x22 ") и 15 бои (беж, сина, розова, зелена , Портокалово, сиво, жолто, кафе, бело, итн.). Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на уникатниот изглед на текстура на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Перница ги покрива со инсерти. Дизајн : текстура на Бурлап. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 20x20 инчи/50x50 см. Боја : езерото сино. Број : Сет на 2. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите бебешки панталони се совршени за да се мешаат и да се совпаѓаат со омилените тимови на вашето дет

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Барате парче што го надминува тековниот тренд и ќе остане безвременски во вашиот дом во затворен просто

Додадете доза носталгија од 90тите во мешавината со овие џогери за жени од атлетски дела Дизајнирани во �

Полката за заштеда на просторот може да се користи во оставата, чајната кујна за да се организираат сток

Црна шминка четка за четка за четка за четка за руменило, бронзер и хајлајтер зетот на веѓите и одделни �

Овој комплет за нокти е супер симпатичен, и супер достапен! Доаѓа со 12 совети за нокти и лепак, сè што е по

Омилените мали кутриња на секоја девојка се оживуваат на оваа лесна патика за мали деца, во која се прик�

Осветлете ја секоја просторија со ова списание „Ролинг Стоун“ постер за wallидови на Курт Кобеин...

Стандард е премиер професионален бренд за управување со моторот во автомобилскиот задниот дел денес Ст

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Кога вашето дете ќе почне да сака да јаде самостојно, овој сет за прибор за јадење од 2 парчиња ја добива �

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети...

Симпатични, разнобојни и удобни . Сандалите за врзани за чудо нација се сето тоа, а потоа и некои Со посте

Scroll