Новак
Главни места Супер меко кадифен ќебе, целосна кралица, навистина црвена

Главни места Супер меко кадифен ќебе, целосна кралица, навистина црвена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Совршено за фрлање низ кревет или на грб на софи и лесни столчиња, главните места Супер меко кадифен кревет може да ви помогне да бидете пријатни за време на постудените месеци со меко, утешен полиестер за нежно чувство. Дизајнирано во сенка за печатење и цврста боја за да се оди со кој било декор, ова ќебе е идеално за виткање и да остане топло. Одлично за релаксирање на каучот, задно со пријателите, кампување надвор, или прицврстување под, главните места Супер меко кадифен кревет ќе се грижи : Едноставно машинско миење во студ одделно со благ детергент, нежно циклус. Не-хлор белило кога е потребно. Tumble суво на ниска температура. Не пеглајте. Не исушете чисто. Исто така достапно во многу обрасци и бои. (продадено одделно). Главни мрежни полиестерски плишани машини за миење садови, полна/кралица, црвена : 100% полиестерска конструкција за долготрајна мекост и издржливост. Еластично и пријатно за богато, топло чувство. Совршен за грицкање на каучот, дремење на кревети, затегнување со пријатели, кампување надвор и многу повеќе. Twin 66 "W x 90" L, Full/Queen 90 "W x 90" L, and King 102 "W x 90" L. Лесно за грижа. Совети за миење : Измијте одделно е препорачливо за да се избегне оштетување на статијата. ОЕКО -ТЕКС сертифициран; Тестирани за штетни материи. Машинско миење во ладно, одделно, со благ детергент на нежен циклус. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble суво одделно на ниска температура. Не пеглајте. Не исушете чисто . исто така достапно во многу обрасци и бои (продадени одделно).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подобрите домови и градини луксузни кадифени кадифени ќебето го облекуваат секој кревет убаво за долг �

Можете исто така да го користите за вашето бебе и да го испратите на вашето семејство или пријатели како

Се гушкате до неодолива мекост и луксузна топлина на кадифен ќебе на ултра допир Ова печатено ќебе има с

Нема белило и не ја насочувајте ја загревајте ја миењето на машината : Да се ​​обезбеди години на мекос�

Микрофибер ткаенина со голема тежина со многу меко чувство ви овозможуваат искуство за удобно спиење...

Инженерско е да биде 712% од вашата телесна тежина за да го опуштите нервниот систем со симулирање на чувс

Дизајнот на пријатната фаза на маичката е од инспирацијата на нашите дизајнери, комбинацијата на модна

Завиткајте се во топлина и утеха со ова ќебе со плишано руно од Малта од Харпер Лејн Направено од четкан

Пондерираната торба за складирање на ќебе е изработена од трајна ткаенина Ripstop што може да ја задржи теж

Нашиот ултра мек поларно руно материјал совршено комбинира удобност и издржливост Одлично е да се фрла�

Запуштете се во секојдневниот луксуз на овој подобри домови и градинарски памучни вафли ткаат ќебе Без

Додадете стилски, но пријатна елемент на удобност во која било спална соба во вашиот дом Овие супер меки

Секојдневна употреба во која било мастер спална соба, соба за гости, соба за студентски дом и многу пове�

Природно пополнување ќебе.Порамо сепак светло Ова ќебе со мала тежина додава допир на резолуција во кој

Единствената поволна палета Фланела со кадифено ќебе со кревети е направено со 300 GSM 100% микрофибер полие

Вртењето во ќебе со кревети во креветот на Шерпа во студена ноќ, без сомнение, вие и вашето семејство е с�

Пондерирано ќебе е специјално дизајнирано да биде 812% од вашата телесна тежина Ова ви дава чувство да би�

Завиткајте се во топлина и утеха со ова кадифен ќебе за руно Направено од четкан и стрижена микрофибер з

Scroll