Новак
Клупа за складирање на дрво Rapone Acacia

Клупа за складирање на дрво Rapone Acacia

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2079.84

Клупата за складирање со 46-инчи на Rapone Acacia Wood е разноврсно парче што може да создаде можности за складирање низ целиот дом без да жртвува стил. Ова стебло е особено прекрасно во дневната соба како масичка за кафе, во влезот или во подножјето на креветот во мастер спалната соба. Цврсто дрво од багрем дава класичен современ изглед кој е чист, суптилен, мазен и исклучително издржлив. Нозете на косата додаваат посебна и стилска талент за да го завршите изгледот. Овозможува доволно складирање за разни богатства. Го намалува нередот. Црни метални нозе. Врвен капак на шарки. Цврста конструкција на дрво од багрем. Димензии : 46 W x 15 d x 17 H. Внатрешни димензии : 44,5 x 13,5 x 9. Лесен за склопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Опис : Клупата за јадење е изработена од високо квалитетни гумени нозе од дрво, покриени со постелнина и

Клупите за складирање се разноврсен додаток на кој било престој Не само што тие нудат простор за да се с�

Кралицата Ана клупа за складирање со рачно зашиено здолниште ќе осветли спална соба или просторија за с

Оваа уникатна клупа може да се пофали со модерен дизајн од средниот век што ќе го комплиментира вашиот д

Decmode 17 "W, 19 " H Метална клупа за складирање на фарми, црна, 1парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом Д

Дојдете дома за да се утешиме со модерната минималистичка тапацирана тапацирана тапацирана тапаци...

Подобрете го изгледот на вашата трпезарија или домашната област со оваа преодна темно сива и светло сив

Оваа традиционална клупа се претвора во модерно парче за складирање Тапациран во мека постелнина, оваа

Одвојте еден момент да се занимавате со обични привлекувачи со безгрижната природа на сетот „Алвис Бан

Складирање тапацирана клупа за кревети во потрага во самракот од Пуласки убавина и функција се комбини�

Уникатен пресврт за секоја современа спална соба! Оваа ленена клупа на клупата стилски го подобрува сек

Запишано е амбиентот на кој било распоред со егзотична смиреност на клупата за акцент на Абелија Направ

Врвна клупа за чување на складирање во Мандела Персиммон од Пуласки кој знаеше дека просторот за склади

Дајте му на вашата трпезарија освежувачко ажурирање со богатата удобност и класичен дизајн на клупата �

Инсулгентниот стил на деко ја охрабрува и носи примамливата енергија во модерен простор со оваа соврем�

Оваа клупа на рустикален стил го искористи максимумот од познатата, рационализирана структура во комби

Клупата за предно кревети од предноста на небото од страна на Пуласки, клупата е едно од најкорисните и �

Завршете ги вашите семејни собири со клупата за јадење со цврсто дрво за трпезарии во Манор Парк Повлеч�

Вестон Дома со кадифена клупата совршено акцентира простор инспириран од глам и изгледа одлично во вле�

Лесни упатства за склопување склопување без стрес и насоки за лесно следење Мултифункционално може да

Проширете го потенцијалот на вашиот простор за јадење со корисна клупа за јадење во Волш...

Клупата за спални соби „Abbyson Living Jewel“ помага да се донесе фокусот на вашата нова современа спална соба...

Опуштете се со оброк во овие меки, тапацирани клупи на Ченил кои удобно седат 2 Се одликува со грб на седи

Преодниот стил ја исполнува прекрасната елеганција во оваа стилска клупа или долга табела Изработена в

Нема потреба да се смирувате на единствена функција за украси кога ткаените патеки цврсто дрво подножј�

Доведете го безвременскиот шарм на ранчот на Ри во вашиот дом со пионерската жена гроздобер цветен клуп

Земете мартини потресена, не мешана и одморете се на оваа удобна тапацирана клупа, украсена со детали с

Scroll