Новак
Подобри домови и градини 5 7 Правоаголник метал таблета со единечна рамка за слика, пиво

Подобри домови и градини 5 7 Правоаголник метал таблета со единечна рамка за слика, пиво

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Прикажете омилени спомени со подобри домови и градини 5 "x 7 " Правоаголник метална таблета со единечна рамка за слика. Оваа декоративна рамка за слики е изработена од траен метал и има скромен дизајн со елегантна завршница на кара. Рамката доаѓа со штанд за вертикална или хоризонтална ориентација на која било таблета или полица. Лесно вчитајте фотографија од 5 инчи од 7 инчи со лесни отворени клипови. Стаклото вметнување одржува фотографии заштитени од прашина и оштетување. Рамката може да се прикаже сама по себе или да бара други украсни рамки од подобри домови и градини и да создаде декоративен сет на галерија. Мерки за рамки 9.25 "H x 7.25" W x 0,63 "Д. има фотографија од 5" x 7 ". Вертикална и хоризонтална ориентација. Таблетско приказ. Путер во боја. Изработена од метал.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изработено во сребро со сребро со 10 K жолто злато, овој прстен покажува пресечен круша од 9х6мм, создаден �

Одлично за печење или исечено тенки за свежи натопи или тепсија Идеално за униформно исекување Засади в

Пријатно плетење на вафли го прави овој пуловер од време и вистинското е суштинско значење е вашата дне�

Воз за битка со Покемон клип ‘n 'одат сетови Прикачете ја топката на Поке на кој било појас или клип ‘n 'о�

додадете декор на отворено Покажете ја вашата патриотска гордост и освежете го изгледот на мебелот за в

Нашиот столче за потпишување на бар дава смела изјава во Рич Смарагд Зелен кадифе Елегантната силуета с

Специфични производи на производи Вклучени : Без сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Јасна и

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Останете целосно удобно во американскиот Поло Асн Гаќи со 5 пакувања изработија мека, памучна мешавина �

Овој прекрасен риболов брод во уметноста на речното платно е отпечатен со употреба на највисок квалите�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll