Новак
Brinley Co. Wedge Trap Strap Snadal Sundal

Brinley Co. Wedge Trap Strap Snadal Sundal

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Од канцеларијата до плажа, сандалата Новале може да ве однесе насекаде. Овие прекрасни сандали имаат уникатен дизајн на флип-флоп, вклучително и кожна кожна лента низ стапалото и симпатична квадратна тока. Благодарение на непречено стапало, нозете ќе бидат удобни во текот на целиот ден. ½ "клин на платформа во синтетички материјал од плута го комплетира овој зачудувачки летен сандал. Висина на потпетицата : 1 3/4-инчен. Тип на потпетица : клин. Платформа Висина : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Средна Горниот материјал : Faux кожа. Надзола на надворешни работи : Синтетички. Подножје : Подготвени. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите сандали со блок потпетици од Елидија од колекцијата на ournournee ќе бидат еден од најудобните парови

Од канцеларијата до плажа, сандалата Новале може да ве однесе насекаде Овие прекрасни сандали имаат уни

Ширина на чевли : Среден Материјал од надворешната страна : изработен од човекот Сите мерења се приближн

Блок потпетиците од колекцијата ournournee ќе ве одведат од стари до смели со нивните ткаенини...

Најжешкиот изглед ова лето, колекцијата „Ариета од списание“ Оваа сандала со квадратни нозе има плете�

Сандалот Мели од колекцијата на ourурнини ќе ве однесе од работа до вечер надвор од вечера во стил Нивнио�

Станот Ceecy од колекцијата Journee ќе ве однесе од работа до една ноќ надвор со девојките во стил Направено с�

Горниот материјал : Веганска кожа Стил на пети : Плоштад Сите мерења се приближни и беа земени со употреб

Од канцеларијата до плажа, сандалата Новале може да ве однесе насекаде Овие прекрасни сандали имаат уни

Висина на потпетицата : 1 1 / 4инчи Ширина на чевли : Среден Горниот материјал : Веганска кожа Висина на пот�

Сандалите на платформата на Самиле од колекцијата ournouree ќе ја комплиментираат вашата облека, со што ќе и

Материјал од надворешната страна : изработен од човекот Горниот материјал : Веганска кожа Стил на пети :

Уживајте во топлото време во колекцијата Caroline By Journee Оваа страшна сандала има еластични горе за флексиб�

Удобно како што е кул, колекцијата Deleece By Journee Оваа лесна сандала е усовршена со удобна пена од 4 мм Tru ™ по

Тип на каиш : глужд Подножје : Подготвено Висина на платформата : рамен инч Ве молиме, забележете дека мер

Чекор во уникатен стил со Сандал Бабс од Бринли Ко Оваа сандала има обоен клин и обоени ленти Оваа санда�

Изгледот и чувството на нашата удобна класична затнување и крокодите се лизгаат, сега во форма на санда�

Колекцијата Jiири од Journee може да биде идеален брак на модерен и минималистички дизајн Beе шетате по сонце

О Баја! Лизгајте се во најдобрите од основите на Crocs со целосно обликуван материјал Croslite ™, максимално л�

Изгледот и чувството на нашата удобна класична затнување и крокодите се лизгаат, сега во форма на санда�

Сандалите од клин Ранија од колекцијата на ourурнини ќе ве одведат каде и да сакате без страв да носите по

IDDA Pump Pump Pumper е зачудувачки вечерен стил Оваа треперлива пумпа има 4 мм TRU удобна пена ™ подножје и стил на

Ширина на чевли : Среден Поставена : Faux кожа.Становите на блок потпетици од колекцијата на Gournee ќе го повл

Подигнете го вашиот изглед на топло време со салата за колекција Genere Genevive Flat Thong Оваа сандала Тлента со а

Арината рамна единствена сандала од колекцијата на ourурнини ќе ве напуштат вашата куќа со поттикнување

Scroll