Новак
Shortsенски шорцеви за жени во Авиа

Shortsенски шорцеви за жени во Авиа

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Совршен избор за долги растојанија, кратко растојание или кое било растојание меѓу нив, водечките шорцеви на Авиа ве одржуваат со финиш за финиш и истегнете ткаена ткаенина. Достапно во есенцијални јадро бои и светло розова боја. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. midrise. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Две странични џебови. Внатрешен цртеж; вграден краток; назад еластична; Перфориран трим. Влага за губење. Достапно во разновидни бои. 48% рециклиран полиестер/38% полиестер/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Водење шорцеви за жени од Авиа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Trail Ozark Trail 1 / 4 унца црна / сребрена попер лам е совршен додаток на кутијата за справување со секој ритам О�

Натерајте ја да се движи со овие удобни врвови Атлетски работи со 2пакувања графички и продадени маици и

Овие панталони го добија екстремното движење со екстремно движење со екстремно движење на мажите на Lee®

Дали сте fanубител на црвените крилја во Детроит? Добијте го овој официјален дизајн на NHL на вашиот Coveroo Ов

Вашата зона Rizo Geometric Teen Duvet Cover Set Flaunt вашиот уникатен стил со вашата зона Rizo геометриски тинејџерски дуве

Чекор во чиста удобност со Марло по лесна улица Марло има супер флексибилна и лесна надворешна плоча шт�

Кошулата за обука на долги ракави Mizuno Comp има конструкција со средна тежина со квалитети на влага за да в�

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ...

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

Рекламирање на пистата Авенија АВЕТ АРТ АРТ ПЕНЦЕНСКИ СОДРИНИ СОДРИНИЦИ ЗЕЛЕНА, ОБЕДИНЕТЕ, ЈОЛОТ ТИК Т�

Scroll