Новак
Без граници на цветна мила блуза на јуниори

Без граници на цветна мила блуза на јуниори

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 295.84

Сè е за цвеќињата! Сезоната за распрснување од без граници го одржува вашиот изглед на точка. Носете го соло со фармерки за покачен обичен изглед или слоевит со јакна и панталони за фустани за работа. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. полу-опремена. Разурнато деколте со вратоврска; Стајлинг на пуловер. Цветен принт. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Цвета блуза со кратки ракави за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Издлабете го сопственото наследство со легендарниот столар Jeanан Оваа работна облека Jeanан е опремена со

Модерен класик, овие фармерки за подигање од Тера приближно ИНСЕАМ : 32 " Затворање : копче и патент мува...

Ематичкиот безжичен звучник и звучник (ESB107) ви овозможува да уживате во вашата музика со одличен квалит�

Врските и блоковите за спојување ги стабилизираат елементите на шарите што го подобруваат контакт со п�

Уметник : Мелиса Ванг Предмет : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано плат

Воведете малку солиден клас на пожар во вашата гардероба без да изгледате премногу, добро, Lumberjacky Специј

Издржливата 100% памучна ткаенина на нашите чаршафи е избледена и отпорна на дамки 16 "Длабоки џебни опрем�

Проверете го овој симпатичен сребрен прстен со симпатична девојка шарм Овој уникатен прстен се одликув

Забавно и шарено спиење од спиење на неа вклучува засилена маска за очи за да го направи времето за спие�

ИЛОМИ? Пинк за светло балон 1 пакет Розови илуми? ќе осветли каква било прослава Одлично самостојно или с

Scroll