Новак
Едноставна модерна торба за ручек 4L Хедли за деца - Изолирана кутија за ручек на жени и мажи

Едноставна модерна торба за ручек 4L Хедли за деца - Изолирана кутија за ручек на жени и мажи

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 251.04

Едноставната модерна торба за ручек Хедли е идеална за излети, работа, патни патувања и многу повеќе! Торбата има засилена рачка и отстранлив прилагодлив ремен. Направено од висококвалитетен 600 D полиестер. Оваа торба е само вистинската големина за децата да одат на училиште. Оваа кутија за ручек е тројна изолирана, единечна правоаголна торба идеална за деца, училиште, излети, патни патувања, ручек во канцеларијата, плажа и многу повеќе!. Рачно изработено со висококвалитетен полиестер од 600 d, силни патенти и трајно, засилено шиење што ја одржува формата на торбата. Внатрешен џеб за затворање на патент и внатрешна еластична вратоврска што безбедно ќе обезбеди пијалок . Надворешноста на торбата мери ширина 9,7 инчи, висок 7,6 инчи, длабочина од 3,4 инчи. Внатре, торбата мери ширина 9 инчи, висока 7 инчи и длабочина од 3 инчи. Патент во САД во очекување . Зошто едноставна модерна : Нашите основни принципи на дарежливост и извонредност нè инспирираа да продаваме производи со висок квалитет, да дејствуваме како одлични партнери со сите со кои комуницираме и да подариме минимум 10% од нашите профити.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кошулата со долг ракав на Wrangler Men нуди копче надолу предниот дел со тенок вклоп и две копче низ џебовите �

Effеф Вингер присуствува на колеџ за локална заедница откако ќе се открие дека го лажел диплома и, на изне

Обидете се со отвор зелена чиле кратко пушеле колбаси и азиго сирење крцкави за удобна и вкусна закуска.

Биодинамичкиот сос од жолта штала Arabbiata тестенини е изработен од овластен USDA Organic, CCPB органски и сертифи�

Необична шема на Е по дизајн велосипеди! RGN227 Endoor / Outdoor reg додава личен допир на кој било внатрешен или над

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Нашата платно уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површин�

Комплет за оброци на „Ранецот“ на „Ранецот“, 2дневен комплет за оброк е посебен асортиман на замрзнув�

На денот кога ќе ја замолите да се венча, да ја претстави со елегантен прстен за ангажман, зачудувачки и �

Овие панталони за обука на бели облак момчиња се дизајнирани да изгледаат и да се чувствуваат како вист�

Scroll