Новак
од Најтингејл, сендвичи за сладолед од нане чоколаден чип, сендвичи за сладолед

од Најтингејл, сендвичи за сладолед од нане чоколаден чип, сендвичи за сладолед

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 415.84

Куп од славејот е малата сестра на оригиналниот сендвич за сладолед за сладолед, создаден за погодност. Нашите семии се рачно изработени во мали серии со употреба на супер-премиум 14% сладолед од пеперутка, што ги прави работите екстра мазни + кремасти. Ние се преклопуваме во сите подмножества, како колачиња, торта + прскалки, така што ги добивате добрите работи во секој залак.Чоколадо кафеава колаче, сладолед од чипс од чоколадо, сладолед од поранешни готвачи, сладолед за слајство е изграден на loveубов кон сите работи храна. За време на нивниот 5 -годишен ресторан трчаат заедно, Хана го создаде првиот сендвич за сладолед за сладолед како опција за десерт во ресторан. Рачно изработени. Колачињата се печени свежи секој ден и нашиот таен рецепт гарантира дека тие се густи, џвакани + нема да се држат до прстите како конвенционалниот сендвич за сладолед. Измешајте во еднакви делови напорна работа, посветеност на занаетчиството + апетит за забава, ќе останете со наводнување со уста, еден од еден вид сендвичи за сладолед. Инспирирани со тоа што луѓето ќе се насмевнат, имаме едноставна цел : да шириме радост и да јадеме сладолед. Набргу потоа, тие ја оставија кујната во ресторанот за да целосно се качат на нивниот нов потфат - еден роден од loveубовта кон нивните кулинарски занаети, класични десерти и едни со други. Ние дури и ги дизајниравме нашите премиум омоти за да спречиме сладолед да се топи сладоледот на вашите раце + облека! Една жена и ветеран во сопственост на компанијата, сладолед за слајство на слајството е создаден од Хана Полак и нејзиниот сопруг Ксавиер Меерс.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ажурирано за сезоната, кошулата со долги ракави на „Фрит Собрание“ е едноставно неодолива во 100% памукг

Сингапур инспирирани од улични оризови тестенини е вкусна мешавина од тестенини од ориз, пилешко и зеле

Детали : Креветот за дрвена платформа со обложен табла и подножјето работи добро со кој било стил на дом�

Идеално за оние јасни и ладни денови, чизмите за лакови на „Wonder Nation“ се сигурни дека ќе бидат нејзино но

Дали барате начин да го доведете вашиот двор во живот? Подобрете го вашиот простор на отворено со додава

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Giclee (JeeClay) е напреден проц

Исто така, се дадени упатства и вклучуваат информации за тоа како да се пренесат дизајни на ткаенина, ос�

Лесен, воздушен и без напор стилски, подобриот домови и градини го исечени пам панелот за панели за пом, �

Добредојдовте пролет! Meadow Creek Пролетно градинарско знаме 18 "Gnome Sweet Gnome е симпатичен додаток на домот...

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Дрво рамка, црна матка, акрилна трговска марка ликовна уме

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Елегантните криви на лисјата на Монстера го заземаат поголемиот дел од просторот во овој сет на смело ц�

Вашето малечко ќе го задржи ритамот со овој мал виртуоз Slammin Jammin Drum Се одликува со четири начини на игра �

Прославете ја вашата посветеност со нашиот машки бенд во волфрам Овој прстен отпорен на гребење и оцрну

Худи на гравитацијата на Рибок е совршена за тренингот или да легнува дома Разновидна, мека и удобна, ов�

Уметник : Озана Sturge Onsubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова под�

Зачинете го вашиот декор со стилски кујнски крпи! Едноставно, колекцијата на пешкири на Daisy Kitchen вклучув�

Сандалите за исечоци се одлични за кога времето е потопло Пени од Бела Вита има вештачки дизајн на ласер

Оваа јакна со кошули на Jејсон Максвел е најжешкиот тренд на сезоната Карираниот принт е класичен, а јак�

Леано железо тело дистрибуира рамномерно топлина Пионерската жена безвременска убавина со 6кварт емај�

The Dreamline Unidoor Plе врата со шарка за туширање со шарки или куќиште што е совршено дизајниран за денешните со

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll