Новак
Super Tech VOC-во согласност со јаглерод и чистач за внес на воздух, 12. мл

Super Tech VOC-во согласност со јаглерод и чистач за внес на воздух, 12. мл

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Останете на врвот на одржувањето на вашето возило со чистачот за внес на јаглерод и внес на воздухот Super Tech VOC. Специјално е формулиран за да помогне во отстранувањето на лак, тиња и други наслаги од карбуратори и внес на воздух, така што вашиот мотор работи поефикасно. Исто така, се суши брзо, го подобрува MPG и работи на елиминирање на двоумење и грубо мирување. 12,5 мл. CAN на Super Tech Carburetor Cleans е безбедна за каталитички конвертори и сензори за кислород. Користете на карбуратор и поврзување, PCV вентили, автоматски задави и средство за чистење на внес на воздух. За најдобри резултати, користете на секои 3 месеци или 3.000 милји. Super Tech VOC-во согласност со јаглерод и чистач за внес на воздух : Отстранува лак, тиња и други наслаги од карбуратори и внес на воздух за да му помогнете на вашиот мотор да работи поефикасно. Чистачот за автоматски карбуратори помага во елиминирање на двоумењето и грубото работење. Го подобрува MPG (милји по галон). Се суши брзо. Чистете делови од карбуратор, врска, PCV вентили, автоматски цевки за внесување на задави и воздух. Не за продажба или употреба во Калифорнија. Модел# WM4642.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од зафатените недели до ветровито викенди, панталоните на милениумските панталони на Pioneer Woman продолжув

Стилски, лесен и подготвен за сè патеката во Авиа е со вас на секој чекор од патот! Овие авантуристички п

Машката руно ПЈ Пант на Aeropostale е совршен додаток на вашата колекција на Loungewear и одличен подарок за секој

Истурете ги пријателите и семејството со вкусен, богат и кремаст вкус на нашиот Eggnog Подготвено е да служ

Течноста за ладење / антифриз на моторниот мотор изгради репутација во автомобилската индустрија за к�

Никогаш не е премногу рано да се практикуваат клоци на теренот Овој сет за обука вклучува преносен пост

Блескавите дијаманти се секогаш одличен избор и таа апсолутно ќе го обожава овој исклучителен моден пр�

Нема потреба од табла за бунги или пролет на кутии Покрај тоа, за максимална разноврсност, овие кревети

Везеното ќебето со безобразно руно од Ригел е изработено од меко полиестерско руно Тоа е машинско печењ

Вашето малечко апсолутно ќе го сака овој замрзнат фустан од 2 прикривање Ова официјално лиценциран прик

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Тема : Фотографија со квалитетна слика за да го обеси уметничкиот ид Стив Ајнсворт „Каде ги поминаа сит�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достиг

Пенсман Антички бел електричен камин кула поддржува до : 85 фунти (мантил), 20 фунти (кабинет), 15 фунти (поли�

Прескокнувањето од Easy Street е спортски сандал за санки што нуди удобност и прилагодливост за да ве мотиви�

Тешка и неверојатно лесна, новиот Advanced Advanced Advanced Sweep 4 е инженер на пол и наше најлесниот мекобол...

Засилете ги вашите обични денови со пар забавни џогери Инспирирани од пријатели, овие џогери имаат кул �

Scroll