Новак
Landau целосен товар опуштено вклопување во пакет за миење сантир

Landau целосен товар опуштено вклопување во пакет за миење сантир

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 396.32

In Seam : Редовно 31 ", Petite 28" . 4 џебови за максимална функционалност : 2 странични џебови и 2 слоевити џебови на карго испорачуваат функција и алатка за сите ваши медицински додатоци . Класично опуштено вклопување : великодушно исечено за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење . Права панта на нозе. Индустриски алишта одобрени .Овие панталони за чистење на карго Landau за жени го карактеризираат нашето класично опуштено вклопување преку колкот, седиштето и бутот. Мека ткаенина со максимална издржливост и удобност : Направена со двојно предива за издржливост Овој материјал за дишење се четка за меко удобно чувство и го издржува комерцијалниот алишта што се бара од премиум медицински униформи. Класично и удобно работно носење : Овие високи, еластични панталони за товар на половината со елегантно детали за предниот цвест и директно сечење на нозете беа направени за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Добијте нога на играта со панталониовие панталони со урбани за чистење се дизајнирани да ви дадат слобо

Облечете го малку во панталони со панталони со паметни карактеристики на дизајнот вклучително и две го

Сега направете ја вашата работа да носи легендарна во јога мерката на Smitten, со современо тенок вклопувањ

Theенската влечка на каргопантолона од Wonderwork е дизајниран да создаде моментален изглед на слабеење што г

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност...

Климарното светло од колекцијата Cuddl Duds Scrubs, каде што удобноста ја исполнува функцијата Сега се нуди во �

Одличен пар панталони за чистење на товар, како овие, можат да ве видат преку кој било напорен ден Одлику

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност...

"Дизајнирани да работат " Професионалните Wonderwink Pro се лесна грижа, удобна и професионална колекција на ц�

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Лизгајте на овој �

Климарното светло од Cuddl Duds Scrubs Collects каде што функционира удобноста Овој чистач на панталони е изработе�

Scroll