Новак
Комплет за бластер со целосна автоматска вода со мони

Комплет за бластер со целосна автоматска вода со мони

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Blaster Blaster Blaster Blaster Full Auto 375 пука сертифицирано муниција од 7,5 mm Splat-R-топка со вода и има внатрешен резервоар од 375 рунда. Пука 7 рунди во секунда со брзина до 135 fps. Снимаат меки, не-обоени топки во вода со практично без расчистување. Овој комплет содржи една водена топка со топка со 375 кружни внатрешни резервоари, клип за прашка, 2.500 рунди овластени монистра со топка со топка со вода, батерија со полнење 7,4 V 500 m Ah со USB кабел за полнење, преклопна вода за вчитување на вода и безбедносни чаши. Сè што ви треба за да имате експлозија! Упатство за видео : https : /// srb-375-mini-инструкција/ за поддршка и услуги на клиентите Ве молиме посетете ја : https : /// поддршка/ 375 Внатрешен резервоар за муниција. Пука меки, не-обоени топки во вода на 7 топки во вода во секунда со практично без расчистување. Вода мониста што се распаѓа на влијанието . Два селектор на позиција : Безбеден и целосен автомат . до 135 стапки во секунда. Пиштол за топка со топка со целосна големина, издржлив синтетички дизајн, висококвалитетен ABS и најлон композитно тело.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll