Новак
Ким Фау свила Екстра широки парови на панели за завеси

Ким Фау свила Екстра широки парови на панели за завеси

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 532.64

Карактеристики : -Покорен 2 нелинирани панели за завеси во форма на дијаманти. -Громет -заглавие. -Мачија што може да се пее. Тип на производ : -Панален пар. Модел : -Солид. Материјал : -синтетички. Број на вклучени предмети : -2. Димензии : -Фитира до 1,5 "Декоративна шипка за завеси, продадена одделно. Големина 54 " W x 84 "L - ширина на панелот - од страна на страна : -54 ". Големина 54 "W x 84 " L - Длабочина на панелот - предна до грб : -0.25 ". Големина 54 " W x 84 "L - Тежина на панелот : -2,45 lbs. Големина 54 " W x 84 " L - Должина на панелот - горе до дно : -84 ". Големина 54 "W x 96 " L - Тежина на панелот : -2,58 фунти. Големина 54 "W x 96 " L - Должина на панелот - горе до дно : -96 ". WNDW1064 Карактеристики вклучуваат 2 нелинирани панели за завеси во форма на дијаманти. Модел : цврст. Материјал : синтетички. Број на вклучени предмети : 2. Димензиите се вклопуваат до 1,5 '' Декоративна шипка за завеси, се продаваат одделно. Големина 54 '' W x 84 '' L Sipth Sipth - Side to Side : 54 ' 'Длабочина на панелот - предна кон грб : 0,25' '. Тежина на панел : 2,45 фунти. Должина на панелот - горе до дно : 84' '. Големина 54' 'W x 96' 'L Тежина на панелот : 2,58 фунти. Должина на панелот - Топ до дното : 96 ''.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Meadow е jacquard Grommet панел кој е дизајниран да работи со кој било декор Овој панел виси од прекрасните стилски

Овие кујнски завеси од риболов се цврсти непроaирни завеси во боја со вертикално ребра што додаваат бој�

Воведување на колекцијата за постелнина THD Harley Faux, мешавина од стил и приватност за вашиот дом Нашата за�

Трансформирајте ја секоја просторија во вашиот дом со луксузни елементи на прозорецот Адел прозорци...

Додадете дополнителна приватност во вашиот дом или стан со овие привлечни и модерни панели за ботаничк�

Вршената карирана панел за завеси е совршен избор за вашиот декор на прозорецот Прекрасната шема ќе теч

Парот на панелот за крпеница вклучува 2 панели со целиот цветен принт и 2 приклучоци, стандарден џеб за ш�

Чувајте го сонцето надвор додека додавате разнобојно засилување на декор на вашата дневна соба со овој

Затемнувачките панели за затемнување на прозорецот за блокирање се изработени од полиестерски материј

Belle Maison USA, Ltd Беверли Swag пар е направен од кадифен полиестер / памучен ткаенина и има цветно извезена лент

Разбудете се секој ден до сонуваниот ефект создаден од елегантниот панел за драперија во Монтаук во ваш

На квадратните панели нудат трендовски, привлечни, низ целиот подигнат квадрат за разубавување на мате�

Нека во светлинаи луксузотсо овие елегантни елегантни домашни мода на арета прачки џебни прозорски пан

Овие завеси за затемнување се испреплетени со напредна технологија за тројно ткаење Сивата боја може д�

Сложената шема Fleur de Lis отпечатена на 100 проценти памук веднаш ќе го ажурира вашиот декор за дома Флеур де

Завршивте со таа античка завеса, сакате свеж поп стил, ладен изглед и изненадувачки поздрав на топол диз

Веднаш освежете ги прозорците во кујната со овој сет за кујнски завеси Вклучува 2 завеси на панелот за п�

Украсете го вашиот прозорец со прозорецот со VCNY HOME JASMINE SEMI чиста цветна печатена печатена панел за завес

Уникатните џебни завеси со шипки на шипката се изработени од 100 проценти увезени полиестер за мекост и и

Одликувајќи се со нашиот ексклузивен, дизајн инспириран од уметникот, овие волшебни печатени завеси со�

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед во секоја просторија со оваа мала завеса за кујнски прозорец �

Помогнете да го задржите сонцето надвор од вашиот прозорец со затемнувањето на Texture Texture Solid Blackout Thermaback е

Scroll