Новак
Georgeорџ Форман - Преносна скара за гас - црна

Georgeорџ Форман - Преносна скара за гас - црна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3674.72

Едноставно бирање на навалување и заклучување ви дава контрола над аголот на скара, да ги отстраните маснотиите за време на печење со наклонета површина или да ја поставите рамно за да ја користите како решетка. Плочата што не е стискање се превртува од скара до решетка. Модел# GP200 B & GP200 R. За предлогот на Калифорнија 65 : Предлогот на Калифорнија 65 им дава право на потрошувачите во Калифорнија на посебни предупредувања за производи што содржат хемикалии познати на државата Калифорнија да предизвикаат рак и дефекти при раѓање или други репродуктивни штети доколку тие производи ги изложат потрошувачите на такви хемикалии над одредени нивоа на праг. Residentsителите на Калифорнија - Предлог 65 Предупредување : Ние го даваме следново предлози за Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ ЗА ПРОИЗВОДИ поврзани со оваа страница : Предупредување : Овој производ содржи хемикалии познати на државата Калифорнија да предизвика рак и дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета. Регулаторот на топлина ви дава контрола на температурата на скара. Преносен. Повеќе карактеристики ја заокружуваат оваа преносна, удобна скара : почеток на копчето, копче за регулирање на топлината и лента за одвојување. 200 квадратни внатре во просторот за готвење. Резервоарот за пропан од 1 lb може да обезбеди до 4 часа печење на најниско поставување. Лесна, тенка скара лесно се вклопува во автомобилот. Ние се грижиме за безбедноста на нашите клиенти и се надеваме дека овие информации помагаат во вашите одлуки за купување. Камп на Georgeорџ Форман и преносна пропанска скара : Реверзибилна плоча на скара/решетка. Функцијата за навалување и заклучување ви овозможува да ја наведнат скарата за да помогнете да се отстранат до 42 проценти маснотии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Moen го поставува стандардот за исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн од финишот за кои се га�

Уживајте во одличното јадење на отворено поставете го ова, и секое лето Одликувајќи се со доволно седењ�

Бело месо пилешко месо во бело вино карамелизиран сос од кромид со печени слатки компири и лиснато зеле�

Симпатичните и удобни хеланки на Wonder Nation, се забавни да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени врв

Современите моменти од Гербер Бебе и дете од дете, кардиган џемпер и панталони за панталони се направен�

Уметник : Peggy Harrissubject : Animalsstyle : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за обесен

ACDELCO GM Оригинална опрема Speedomon Modemoner Gear е поставена на вратилото на излезот на менувачот Враќањето на брз

Туш врата со полици Ove Decors бесконечен 58 9 / 16 in Комплет за туширање во Пасадена со врата за туширање без ра�

Украсете го вашиот третман на прозорецот со шипка за завеси Pluscasa Оваа безвременска завеса за завеси нос

По тешкиот ден, исполнет со стрес, сите само сакаме да се извлечеме и бегството е само билет Поставување

Покажете ги вашите стебла во колекцијата Nairri By Journee Со детали за блок потпетици и платформа, ќе добиете н

Подобри домови и градини Сезона на цветање : Доцна лето Растителна навика : затегнат Вода : Среден...

MOR / RYDE ESTLDF5873 THE FORTINET FORTIWIFI VOICE80 CS е мултифункционална безбедносна платформа која ги штити комуникациите з

Уметник : Питер Svobodasubject : Пејзажаперестил : Модерни и современи производски тип : галерија обвиткано пла�

Добра ноќ свет, здраво пријатно дното на пижамата! Панталоните за спиење на тајните богатства се врвно м

Одлично за време на игра, naptime или во секое време! Детето на моето дете на Картер, го одржува вашето бебе п

Оваа пижама поставена од EasyPeasy е стилски, супермек до допир и пријатноудобно за спиење и пошироко Намене

Лесно за движење и транспорт на каде било, лесен дизајн и заштеда на простор му овозможува лесно да се вк

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Заедницата на трговска�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll