Новак
24 -годишна облека за удобност, цветен резервоар без ракави, макси фустан со џебови

24 -годишна облека за удобност, цветен резервоар без ракави, макси фустан со џебови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Овој фустан за мајчинство без ракави е за класичен гламур. Со слабеење и ласкава форма, овој мајчински макси фустан има прекрасен цветен принт, дизајн без ракави, деколте за лажички, џебови и максимална линија. 24Севечна облека за удобност, цветен резервоар без ракави, макси фустан со џебови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сè што е вообичаено, овој моден напред мајчинство Макси фустан има детали за ладно рамо на ракавите со д�

Направете изјава што е сигурно да биде забележана во бело на црно цветно облекување на породувањето! Ов�

Овој цветниот фустан на ракав на лаптот на Лаз Ланге, има совршена количина на странична тресење за да г�

Овој породилен фустан со долги ракави удира веднаш над коленото и има класично затворање и градежништв�

Зачудувачка бела цветна ткаенина заедно со секси дизајн без ремен, го прави овој империја за половината

Фузирање на фигура на ласкави империја на половината на половината се одликува со квадратно деколте, кр

Со гламурозна линија и драпење директно од пистите во Париз, овој спектакуларен моден напред породилен

Совршен фустан за викенд надвор, удобниот фустан за мајчини маица има прекрасни опции во боја, v деколте,

Прекрасниот стил има здолниште Алинија со големи плети, деколте на рамото, долги ракави и макси должина.

Овој фустан за мајчинство без ракави е за класичен гламур Со слабеење и ласкава форма, овој макси фустан

Овој пат и ткаениот макси фустан без ракави на TRU додава трендовски допир вашата породилна гардероба...

Елеганција и удобност во едно! Максинскиот фустан на Empire Weist V Neck Maxi има воздух со едноставна елеганција �

Удобно и стилско породилно вклопување и фустанот за пламен е задолжително за лето Одликувајќи се со дек

Мека удобна ткаенина го обликува овој прекрасен фустан за завиткување со вградени ракави со должина од

24 тите години на удобност Апарејт од рамото фустанот со страничен отвор ќе блесне како официјален фуста

Scroll