Новак
Колекција од Миа К. Еден Тоте со торбичка за паричник и рачен зглоб

Колекција од Миа К. Еден Тоте со торбичка за паричник и рачен зглоб

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со Миа Фароуматеријал : Направено од висококвалитетна веганска кожа мека камчиња од материјал од ткаенина од ткаенина : дизајнирана со луксузни украси за златен тон, отстранливи метални метални метални долни нозе за да ја задржите торбата Upright Pockets : Внатрешноста има повеќекратни пространи прегради, вклучувајќи џеб од средниот патент, џебот на wallидот вклучува бонус паричник - има четири слотови за картички од секоја страна, средно џеб со патент, надворешен џеб, се одликува со два длабоки предни затворачи отворени пространи џебови предни и задни рачки со иста големина на рачката на рачката со иста големина 7 Во отстранлив/ прилагодлива лента се протега до 48 во паричник- 8 во W x 4 во H x 1 во D лента за зглобот 6in мерки за торбичка со зглобот на зглобот- 6,3 во L x 4,5 во HMeasurements : 18 во W x 6 во H x 14 во H x во D торбички торби за работа, торба за торба за училиште, тота за жени, торбички торби за жени, торба за тота за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колтов вечно Оваа шик сачер мери 11,25 "l x 4.5 " w x 8.5 "h и обезбедува многу простор и складирање за вашите дневн

Не дозволувајте големината да ве измами, овој мали картички за пакети со поштенски пакети од C Wonder има до

Овој симпатичен полумесечина од без граници е задолжителна торба од ден на ноќ Ibrивописни бои и отпечат�

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

Белешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со материјалот Миа Фароу : изра�

Изработена од луксузна камчена веганска кожа со финиш во боја и дизајниран со хардвер со златен тон, тор

Фрли го преку рамото и реликвијата од фосилната торба на Али Кросбој ќе следи каде и да треба да одите...

Со троен пристап за влез, ова Логан Сачер е и удобен и симпатичен за вашиот вонреден изглед Мерки : 14? W x 11?

Притиснете го копчето на капакот на Travelbag за да започнете со стерилизирање.Санитирајте нешто со UV C техн�

Торбата за појас Josephозефин е одлична опција за тоа кога не се чувствувате како да носите чанта! Се одлик�

Оваа ватирана сателит од Лув Бетси од Бетси nsонсон е одличен додаток на секоја облека Деталите за ланец�

Овој слаб светски геометриски спојка на Лори е направена со висококвалитетна веганска кожа со одвојува

Оваа плетена рачка Zoey Satchel од Abbie & Emmie има детални детали за рачката, отстранлив лента за рамо, предни и за

Лесен пристап предниот џеб и прилагодлива лента го прават овој мини ранец од без граници совршени за де�

Овој крст е симпатичен мал додаток на која било облека! Постојат 2 оддели за да ги одржите вашите најважн

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

• Исчистете ги и ги исполнува барањата за безбедност на стадионот за NFL, NCAA, PGA, и средношколски стадиони

Пакетот е назад и подобар од кога и да било, без подготвителниот пакет за граници, ставајќи го фокусот на

Впечатлива завршница на Омбре обезбедува современо ажурирање на овој класичен вегански кожен крст на в

Овој мал крст од без граници е совршен за оние моменти кога треба да ги носите вашите најважни работи бе�

Само за ден или ноќ, времето и ватираната торбичка на Тру е елегантна и компактен носач што е идеален сам

Печатење со потпис ажурирано со брилијантни флорали ја истакнуваат лондонската магла Кала Сачер...

Scroll