Новак
Облека за удобност лисета макси фустан

Облека за удобност лисета макси фустан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Со ткаена шема како треперлив калеидоскоп, овој луксузен џемпер плетен мини е универзално ласкаво, истакнувајќи ги вашите женски кривини и зрачи со боја. Нејзините детали за трендот на јака и дизајнот без ракави додаваат интерес и софистицираност. Носете го ова за тој важен состанок на работа или романтичен датум со тој посебен некој. Сè е за модерен стил и класичен шарм. И затоа што ова е од облека за удобност 24/7, знаете дека е исто така супер мека и удобна. Машинска миење за ваша погодност, овој фустан пакува како сон за патување. Добијте глам на лесен начин, со 24/7! 24/7 облека за удобност. Фустан од џемпер. Мини должина. Без ракави. Ткаена шема.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Со фигура ласкава силуета, долгиот ракав на половината на империја, плус големина макси фустан е главен

Овој макси фустан без ракави е дефиниција за забавен и елегантен Совршено за потоплите месеци, овој грч�

Поставете ја вашата sundress настрана и добредојде, лесниот макси фустан на границите е здив на свеж стил со

Овој прилично кимоно стил Макси е забавен, незаборавен избор за сите специјални настани на вашата агенд

Главен топло време Шикот и удобниот макси фустан на МСК нуди без напор стил што преминува од ден во ноќ с

Вратете се, опуштете се и уживајте во стилската удобност на хитовите на Тера на средината на теле...

Максимален стил со минимално покривање Загрејте го вашиот летен стил со враќање на фустанот за зачувув�

Фустанот quакард Макси од време и Труовој стил на еден и направен е совршено забавен и вклучува ласкави р

Со макси фустани доаѓаат без напор леснотија и елеганција; Целосна должина, кој лебди малку над земјата

Свеж, модерно преземање на едноставен црн плус големина макси фустан Лесно за носење и класично недооце

Овој стилски плус големина макси фустан со ракави од 24seven комфорна облека има деколте за лажички, ракави

Лесно за носење, лесен за убов макси фустан од време и TRU може да оди секојдневен или облечен Разноврсен �

Прекрасниот стил има здолниште Алинија со големи плети, деколте на рамото, долги ракави и макси должина.

Scroll