Новак
Единствени поволни цени, женски плус големина, забележана топла зимска двојна дојка палто

Единствени поволни цени, женски плус големина, забележана топла зимска двојна дојка палто

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини кои ви даваат пријатно искуство. Подигнете ја вашата сезонска гардероба со овој шармантен палто со двојно гради. Фрли ги фармерките за вонреден изглед, или со прилагодени панталони за полиран ансамбл. Ова парче е исечено во дизајн со двојно гради со копчиња за изјава за сериозност на предната страна, завршено со џебови и долги ракави. - Ширина на рамото1 X - 48 7/8 172 X - 52 - 17 3/43x - 55 1/2 - - 18 3/84x 59 - 19 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина, забележана топла зимска двојна дојка палто 100% полиестер. Увезени. Јака за контраст. Завиткан палто. Двоен гради. Моделот е 5'7, 180 фунти одговара на големина 1x. Машинско миење во ладна вода или суво чисто.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој едноставен и стилски палто од Марк Алан има асиметрично затворање на копчето со дизајн инспириран

Ова парче е исечено во дизајн со двојно гради со четири копчиња за изјава на предната страна Фрли ги фар�

Овој едноставен и стилски палто од Марк Алан има асиметрично затворање на копчето со дизајн инспириран

Изгледајте супер стилски во овој Jејсон Максвел Лонг Алиниски јаки од јаки од појас Овој капут ќе изглед

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти Продолжувајќи со к

Подигнете ја вашата сезонска гардероба со овој женски долги палто со еден гради Ова парче е исечено во д

Подигнете ја вашата сезонска гардероба со овој женски долги палто со еден гради Ова парче е исечено во д

Изгледајте супер стилски во овој палто со карирана силуета на Jејсон Максвел Лонг Алинија...

Разговарајте за класика Peacait со двојно градење на времето и Tru е најкул палто за студот Топло и пријатно �

Подигнете ја вашата сезонска гардероба со овој женски долги палто со еден гради Ова парче е исечено во д

Дизајнот на јака на Питер Пан додава интерес, додека моделите со единечни гради и ленти даваат меко и ел�

Марк Алан го зема класичниот Peakait и го модернизира со дизајн на отворено и со копче Овој палто со средна �

Секогаш одете со класика Овој пакет од Ф.О.Г е главен дел од облеката со затворање на копчето со двојно г�

Подигнете ја вашата сезонска гардероба со овој женски долги палто со еден гради Ова парче е исечено во д

Оваа мешавина од волна од текстура на Kensie, со единечен палто, има дно по полите на peplum и бисерни копчиња Т

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека ви

Подигнете ја вашата сезонска гардероба со овој шармантен палто со едно гради Ова парче е исечено во диз�

Палтото со двојно гради на бесплатното склопување има детали инспирирани од облека со облека со паметн�

Исечете ја во кратка прилагодена силуета со јака од кукла, и наклонети џебови и се поцврсти со предниот �

Подигнете ја вашата сезонска гардероба со овој шармантен палто со едно гради Ова парче е исечено во диз�

Се чека луксузна топлина Времето и палтото волна палто со елегантна инка за вратот ве одржува пријатни �

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека ви

Scroll