Новак
Елегантен ботанички аранжман на Икебана Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Елегантен ботанички аранжман на Икебана Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 40 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 10 x 1,5 x 24 Голем : 13 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 17 x 1,5 x 40 преголеми : 20 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. We use only the highest quality inks and canvas on our in house Mimaki printers, and then hand cut and stretch each piece over a 1.5 inch thick wooden frame for hanging. Artwork Relates To : Vase, Plant, Flower Arrangement, Flower, Pattern, Флорал, Икебана, ботаничка, растение. Дизајн од etенет Тава. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Направено од 100% памук, уникатните опремени поволни цени се карактеризираат со длабоки џебови до 15 ', сео�

Сензорите на Вокер се дизајнирани со употреба на високо квалитетни компоненти и материјали за да се обе

Тота симпатична времиња два! Соберете пар торби што ќе бидат таму за вас од купување до патување со ваши

Потпис од Леви Штраус и Ко Машките тенок Фонд фармерки се пар што треба да го носат кога сакате класичен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Wingtip е популарен стил на чевли со векови затоа што е одлична мешавина помеѓу облеката и обичниот...

Двапати убаво! Ажурирајте ги нејзините летни резервоари врвови со малку инспирација на Хенли Оваа двој�

Подготвени, поставете, спијте! Тој ќе сака да се подготви за кревет со овој супермек и суперcute сет за пиж�

Овој оригинален часовник од дрво од дрво, дрвен wallиден часовник се вклопува и во рустикални декори, како

Заградениот стил на гингам на оваа мода напредна сандала за затнување од Портланд од страна на компаниј

Уметник : Jamesејмс МекЛулинсјубјект : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткана

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : Maps Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за

Не добива никаква појава од ова! Miniville го олеснува вашето малечко да го ставите заедно со овој сет на обл�

Бои на Artwall Cayman, 2 парчиња галерија завиткани платно поставени од Ева Вилер Овој прекрасен wallиден печате�

Scroll