Новак
Преносна комуникација со сина starвезда, BR1000

Преносна комуникација со сина starвезда, BR1000

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3271.36

Blue Star BR1000 двонасочно радио, 16 радио канали, 16 UHF, литиум јон (Li-Ion) Сина starвезда Преносна комуникација радио, хемија на батерии BR1000 : Литиум јон (Li-Ion). Хемија на батерии : литиум јон (li-јон). Вкупно радио канали : 16. Радио канали : 16 UHF. Тип на фреквенција на опсег : UHF. Тип на фреквенција на опсег : UHF. Радио канали : 16 ухф. Вкупно радио канали : 16. Максимална фреквенција на каналот : 470 MHz. Минимална фреквенција на канали : 136 MHz.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Unity Automotive го направи уште полесно да го замените вашиот систем за суспензија на вашето возило Овој компл

Костумите за дополнување е лидер во индустријата за Ноќта на вештерките кога станува збор за вредност...

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Јума Теракота модерни геометриски ленти област килим од мистична колекција е возбудлива низа на трендо

Исклучителна укажана пети и потпетица за мачиња го подобруваат овој класичен чизми на коленото Вален е

Оваа средна, сина главна мрежа за бамбус капа за складирање го прави организирање на ветре...

Единствени договори Метална издржлива рачка за чевли за чевли за чевли Shopsooner од 52 см сребрена тон за дом

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен ж

Rosewill PCIE Паралелна картичка 1 Порта Модел RC302 E, приклучок за картички, PCI Express X1, компјутер, 1 x Број на парал�

Нормалното е здодевно, бидете смели и различни во јакната на Мото Мото со Софија Вергара Одликувајќи се

Овој сет на облека инспирирана од 5 парчиња сина боја е токму она што му е потребно за секојдневните аван

Без разлика дали сте на работа или барате стил што работи, панталоните за комунални услуги на Lee® Heritage ги

Чекор во флерт стил со клин Абриа од Бринли Ко Овој клин на микро велур доаѓа во светли бои со двојна лен�

) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста Водоотпорен : Патенден дизајниран конструира

Кликнете овде за да најдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето вклопување во сопствен�

Ова копче за празници на момчиња од Гринч Детлер на предниот дел од пижами е совршено за да легнувате ил�

Le Women Comfort Waist Skortperfect за спорт, истражување на отворено или проекти за куќи, Скарт за удобно половината на

Scroll