Новак
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Овално намалување во Лондон и Скај Сина Топаз и Карат Т.В. Тркалезен дијамант Стерлинг сребрен 3-камен-хало прстен

Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Овално намалување во Лондон и Скај Сина Топаз и Карат Т.В. Тркалезен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3007.84

Скај сина топаз сечење : овална. Ноември Роден камен. Изработено во блескаво сребро, овој прекрасен прстен има овален, лондонски сино-камења од лондон Топаз (6 х 4мм), два овални, сет на небото сини тапаз-камења (6 х 4мм) и 50 кружни , дијаманти поставени од prong (G-H-I, I2-I3). Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Бенд со : 1,8мм. Јасност на дијаманти : I2-I3. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Камења поставени од пронг. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Направено во сребро.Добијте привлечен изглед на забавата со овој опустошен мијабела Лондон Синиот Топаз, Скај Синиот Топаз и Дијамант 3-камен-хало прстен. Полиран на брилијантен сјај, овој беспрекорен прстен е сигурен дека ќе го привлече вниманието на сите и ќе ве направи име на домаќинството.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Chevron Monogram Декоративна перница, сина : убава

Прогласете за вашата loveубов со овој прекрасен прстен за ангажман на смарагд дијамант Изработено во 10к ж

Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, опсегот со метална јамка со две бои ќе додаде дополн

Овие декоративни декоративни фрлања со меки кордори со памук ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик ди�

Топло, суво и убаво, сите валани во еден неверојатен палто Тој лесно ќе ги храбри елементите во палто со �

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Ден на училиштата или датум на игра тој ќе биде подготвен да оди во рамни предни шорцеви на „Недосакан �

Тежина Капацитет : 400lb Цврсти чувари на целосна должина околу горниот кревет обезбедуваат одлична поддр

Овој трендовски килим за урбани ленти има неограничена привлечност и е победнички додаток на секој зат�

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици Екра

Запишан вашиот дом со овие прекрасни вештачки патриотски бои се крена грмушка Загарантирано е да додад�

Преживејте ги авантурите на Ерен, Микаса и Армин, бидејќи тие се приклучуваат на тренинг корпус во нивна

Оваа машка парка јакна од швајцарската технологија, достапна во големини S5 XL и две различни бои, ќе ве за

Совршено за сите ваши потреби за планирање! Овој пакет содржи еден планер за кожа од 8,5х10,75х1 инчен кожен

Scroll