Новак
Дизајн Отомански сет со таблички во табличката во ткаенината Марлоу Блуберд

Дизајн Отомански сет со таблички во табличката во ткаенината Марлоу Блуберд

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2266.56

Руската кукла за гнездење го исполнува својот дом еквивалент во OSP Designs 2 парче ткаенина Отоманска сет. Овој отоман може да послужи како дополнително седење, складирање и кадифен место за да ги ставите нозете. Подигнете го перничето на врвот за да откриете и простор за складирање и соодветно мини Отоман внатре. Отстранете го малиот отоман за да го искористите просторот за складирање во себе. Чувајте нешто од игри на табли за да фрлите ќебиња на ова дискретно место. Мини Отоман е совршен кога компанијата ќе заврши и ви треба дополнително место. Врвот на овој отоман може да се прикаже како затегната перница или едноставно да се преврти за да пристапите до вградената лента за сервирање. И големите и мини Османлиите се покриени со издржлива и лесна ткаенина. Четири темно еспресо го завршија нозете го кренаа овој отоман малку од земјата. Целиот Отоман доаѓа целосно собрани и подготвени за употреба. Темното еспресо заврши нозе. Вклучува дополнителна отоманска коцка спакувана во рамките на. Собрани ДИМ е 16.25 W x 16.25d x 17h.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Моделот на бод со дијаманти додава малку текстура без да жртвува никаква утеха Willе сакате колку вашиот �

Пополнете материјал : пена од CA Рамка од дрво од бреза за долготрајна долговечност Перничињата со спушт�

Разновидно : Без разлика дали ова се користи како потпирач за подножје, секојдневно седење, странична ма

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Во живо подобро.Сафавие Амелија современ глам тафутиран отомант за скла�

Плишана перница е тапацирана во морнарицата сина кадифе за да се создаде регална естетика на оваа отома

Овој тапациран отоман за складирање става капак на нередот Со простран центар за складирање на центар и

Додадете стил и алатка во кој било простор со отоман за складирање на брет Овој шик отоман има рационали

Кул секојдневен изглед дава повеќе придобивки за да се организира натрупан простор за живеење кога ова

Совршено да се спречи современиот животен стил со еден додаток направен, Османлијата на Барселона во бе

Клупата за складирање на микрофибер од 52инчен беж микрофибер од Крафорд идеална за дополнителен просто

Овој отоман е мултифункционален со стилски карактеристики Тапациран во мека ткаенина, овој отоман има �

Едноставно превртете го отстранливиот, подигнете го капакот за да откриете вградена, завршена лента за

Овој преголем отоман за складирање на плоштад нуди модерен стил, дополнително седење и значително скла�

Седејќи убаво? Елегантен и безвременски дизајн изобилува на отоманскиот Пејџ Х? Од својата лента за леп�

Воведете разноврсна столица или потпирач за нозе во вашата рафинирана дневна соба благодарение на отом

Со својот вкусно зафатен дизајн и тапацир? Обезбедување на појава на исушена кожа? Овој отоман е и убав и

Оваа стилска традиционална отоманска клупа за складирање е одлична за секој дом Со своето решение за ск

Вестон Дом Вестон Дома Боуман, Туфт Отоман со тркачи е одлично парче акцент за вашата дневна соба Оваа т�

Scroll