Новак
Сет на светло со низок напон од 8 парчиња

Сет на светло со низок напон од 8 парчиња

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2804.00

Сетот со низок напон на светлината на Вестингхаус со 8 парчиња вклучува шест индивидуални светла од не'рѓосувачки челик, кои имаат излез до 100 лумени секоја и две индивидуални умираат алуминиумски рефлектори кои исто така нудат до 100 лумени секоја од нив. Светлата на патеката имаат чиста стаклена леќа и бронзена завршница на Ремингтон за да им дадат стилски изглед бидејќи ја насочуваат вашата патека или патека. Поставениот за осветлување на пејзажот става 1,2 W по глава за да може да заштеди електрична енергија. Земјите влогови се изработени од издржлив алуминиумски материјал за да можете лесно да ги обезбедите. Сетот со низок напон на светлината на Вестингхаус со 8 парчиња обезбедува модерен начин да го зачините изгледот на вашиот дом, истовремено осветлувајќи ги темните патеки. Сет на светлина со низок напон од 8-парчиња Вестингхаус : 2-парчиња диекаст алуминиумски рефлектори : 1x патентирано топло бело LED. Вкупно излез на единицата до 100 лумени. Јасни стаклени леќи. Алуминиумски земја. Бронзена завршница на Ремингтон. 70мм глава. 126мм x 70мм x 24мм. 1,2 W по глава. 6-парчиња светла од не'рѓосувачки челик : Конструкција од не'рѓосувачки челик. 1x висок излез патентиран топол бел LED светлосен сет. Вкупно излез на единицата до 100 лумени. Јасни стаклени леќи. Пол од не'рѓосувачки челик/пластичен приземје. Бронзена завршница на Ремингтон. 115мм глава. 115мм x 115мм x 400мм. 1,2 W по глава.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Леле бао тајландски кари пилешко бао е парен пунџа исполнет со пилешко, лимоноса, ѓумбир, лук и жолт сос �

За употреба во HP : Deskjet D1468, Desk Jet D1520, Office Jet J3635, Office Jet J3625, Fax 1250, Desk Jet F2210, Office Jet 4315, Deskjet F2120, Desk Jet F4140, Deskjet F2110, De

Безгрижни удобности 400 брои на конецот отпорен на брчки за постелнина Сет : Постави вклучува 1 рамен лист

Мали деца Фублс нема машина за меурчиња, сина и зелена машината за меурчиња за меурчиња на Fubbles е крајна

Засилете го одблесокот во овие фармерки од шут од наследство од Ли Одликувајќи се со редовно вклопување

Инспирирана од убавината на минатото, нашиот килим за решетки на беж решетката Мејвив Мерсија се чувств

Бејзбол капа на Спајдермен Додадете неколку неверојатни на денот на вашиот мал херој со оваа симпатичн�

Овој зачудувачки ѓердан за жени и тинејџери има срцев приврзок создаден со кристали Сваровски во прекр�

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

"Безгрижно " е целта на вашиот простор за живеење на отворено Aluminum AfcoRail може да ви помогне да ја исполнит�

Вашето решение за без напор кул стил? Пар на џогери од руно салон од Georgeорџ Изработени во неверојатно ме�

Овие чизми за каубојски девојки Кенси се совршени за вашата мала каубојка! Тие се направени да изгледаа�

Запознајте го предивото на родниот град! Родниот град доаѓа во широк спектар на светли, основни бои, раз�

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Chrome Replaces OE Number : 4589714 ACReplaces Partslink Number : CH1513102 Interchange Part Numer : 81381, 4589714 AC, CH

Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има сино цвеќе насликано над сино француско пишува

Шарени и пријатни PJ од спиење на него се неверојатно удобни што ги прават идеални за лежење или спиење...

Скромна и сигурна, оваа класична линонска ivica 24.4 "Безобразен шалтер столче е неискрениот херој на безбро

Продолжете да одите, панталоните со двостепени панталони на Собранието се изградени за носење на часов�

4 панели од 12x12top gicle giclee печатење на архива со висока резолуција Paper Sprofessianly и монтиран на архива без кисе�

Безгрижни, исечени фармерки од слободното склопување Опремени на колковите со пошироки отвори за дирек

Лесен стил на влечење ткаени џогери од garanimals прават без напор облекување и промена Товарните џебови дод

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

Салата од Цезар Тејлор Фарми со пилешко и сланина е ваш крајно омилено Јасна зелена салата и пилешко мес

Нашите официјално лиценцирани обетки од колегиум обетки се целосно фрлени метални обетки со емајлиран�

Малку надвор од центарот и многу прекрасен Скоро познатиот 'асиметричен ромпер на полите и исмејниот се

Доаѓа со : Winsome Lynden DropLef Trink Table, Антички Walnutladder задни столчиња, сет од 4, антички ореви во 3 кутии 1 Димензии :

Scroll