Новак
Сет за семејна декорација на ирваси за време на празник за време на празник

Сет за семејна декорација на ирваси за време на празник за време на празник

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2383.84

Трансформирајте го вашиот двор во зимска земја на чудата со сет на семејно декорација на ирваси од 2 парчиња од ирвацијата на ирваси на отворено. Овој шармантен сет со 2 парчиња вклучува и дополнување и DOE со вкупно 175 блескави чисти светла предложени на природните кафеави рамки. Овие ирваси блескаат со убави детали, вклучувајќи високи манжетни, рамки од снег, и блескави чисти светла што изгледаат зачудувачки по темнината за да обезбедат топол пречек за пријателите, семејството, па дури и Дедо Мраз. Сетот за семејно декорација на ирваси за време на ирвацијата на ирвацијата за време на празник е одличен избор за внатрешна или надворешна употреба и може да се смета за да се донесе Божиќно расположение во вашата домашна сезона по сезона. Семејството со ирваси од 2 парчиња светло вклучува кука и гулаб. Вклучува вкупно 175 блескави чисти светла претходно прикачени на жични рамки. Јасните светла нудат убаво осветлување во текот на денот и особено по темнината. Долготрајната Божиќна декорација ќе ви помогне да ја прославите сезоната на празници за наредните години. Семејството ирваси може да се вклучи во поголем приказ на отворено. Идеално за употреба во предниот или задниот двор, на вашиот тревник или во вашата градина за да донесете Божиќен дух и насмевка на сите што минуваат. Ирвасите се лесни за склопување и поставување. Пропаѓа за лесно и компактно складирање. 120 V 60 Hz AC. За внатрешна/надворешна употреба. Боја : Браун со јасни светилки. Тежи 19,3 фунти. Вкупно. Димензии на производот на Бак : 32 "L x 8" W x 60 "H. Doe Dimensions : 32" L x 8 "W x 52" H. Model # 67-420.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено уметничко дело,

Украсете се себеси или некој посебен со оваа прекрасна нараквица Ораво 3 Карат кубна цирконија во сребр�

Безобразно регален дизајн, овој луксузен килим ќе го додаде кралскиот допир што ви треба во која било пр

Додадете забавна геометриска талент на вашите прозорци со сетот на завесата на Вестмм ПолуШеир quакард �

Нивниот омилен лик на Дизни е прикажан на овој три пакувања на каросерии Со разнобојни отпечатоци, овие

Стенд миксери од Сензор ќе ви заштедат време и мускули од деликатно камшикување, мешајќи ги борците и ме

Оваа лента за глуждот Еспадрил нуди комбинација на удобност и стил Гумениот ѓон додава стабилност Овој

Удобните, цврсти и функционални, рамните предни шорцеви на Georgeорџ се суштински додаток на вашата гардер

Оваа шема на дијамантски шари е едноставна, но шик Рачно изработено од волна во Индија, ова природно изд�

Чувајте го вашиот печатач оперативен и подготвен за употреба со овој универзален компатибилен кертриџ

Scroll