Новак
Lenovo IdeaCentre H 30991NU Десктоп компјутер, AMD A6- Quad-Core 2. GHz, GB RAM DDR SDRAM, GB HDD

Lenovo IdeaCentre H 30991NU Десктоп компјутер, AMD A6- Quad-Core 2. GHz, GB RAM DDR SDRAM, GB HDD

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 12944.00

Започнете го секојдневно до износот. Уживајте во прифатлива домашна пресметка, совршено за дневните потреби на вашето семејство и оптимизирани за мултимедија. Lenovo Idea Centre H415 30991 NU Десктоп компјутер, AMD A6-3600 Quad-Core (4 Core) 2.10 GHz, 4 GB RAM DDR3 SDRAM, 500 GB HDD лесно се надградува, обезбедува лесен пристап во внатрешниот хардвер. Windows 7 Home Premium OS паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 500 GB HDD ви обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијална содржина. Супер мулти-формат ДВД диск за сите ваши оптички медиуми и потреби за снимање на видео; Игра и гори ДВД -а и ЦД -а. AMD Radeon HD 6530d сподели графичка картичка за гледање HD видеа, уредување на слики и комплексни канцелариски апликации. 4 GB меморија беспрекорно се справува со повеќе програми истовремено. Карактеристики HDMI влез за да се поврзе со горниот дел од линијата компјутери, играчите на Blu-ray и конзолите за најсовремени игри. Gigabit Ethernet порта за ултра брзи брзини на мрежата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Фрли го вашиот син или ќерка дома за дипломирање со оваа класа од 2020 година, комплет за украсување дома...

Панталони Saver Custom Fit Fit 4 PC Car Floor Mat Постави за Lexе 2016 : Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и површ

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовн�

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Светлината како пердув, лизгајте се во овие лекари со низок профил за удобен класик Зашилените прсти со�

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ...

Заштитете го вашето дете од валкани површини додека сте во количка или ресторан со висока столица со бе�

Запушените патувања се совршени за активност на одење и светло Овие чевли за удобност се лесни за искаж�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Пакетот „Ален компанија„ Црната пушка “ви обезбедува случај со пушка во Елдорадо, натоварен со каракт

Sport SUV од Pantera е дизајниран за употреба на CUV и SUV Нудејќи ги возачите на сите сезонски перформанси, Sport SUV к�

Користете ги подобри домови и градини Метал огледало го свртува вашиот wallид убав со неговиот нежен диза

Фустан од кошула никогаш не излегува од стил Овој фустан со маица со плус големина од Ела Самани е вашио�

Оваа оригинална животна дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори .

Scroll