Новак
Ширина на чевли за чевли со платно од платно

Ширина на чевли за чевли со платно од платно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 399.84

Овие чевли со чистачи на платно се задолжителни и брзо ќе станат главен дел во вашата гардероба. Направени со флексибилна надворешна плоча на TPR и ткаенина, овие чевли се проучуваат и можат да се носат удобно цел ден. Подножјето е поставено за дополнителна удобност, а единствениот е не-означување. Црното обоено платно е мазно и може лесно да се исчисти со мека четка за влакната за да ги задржи во беспрекорна состојба за континуирана употреба цела сезона. Пар со летен фустан за да додадете обична вибрација на вашиот изглед или облечете ги со мета и фармерки. Достапно во широка ширина и големини 6 - 11. Чевли за чипка на платно на платно : Горна : платно. Outsole : TPR. Чевли за жени. Стил на чипка. Подготвено стапало. Не-обележување ѓон. Црна боја. Широка ширина. Достапно во големини 6 - 11. Користете мека четка за влакната за да отстраните каква било површинска нечистотија или прашина од чевлите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Бет Гровесебјект : животни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платн

Сонцето изгрева од зад нискиот спектар на планини во далечината, поставувајќи го езерото Аглимер со тан

100% полиестерска мрежа, плетена јака од ребра, напредно рамо, отворени ракави, плоча со три копчиња, задна

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Барате прекрасна обувка за вашиот следен одмор? Слајд сандалите на Scoop ќе го воздигнат вашиот топол изгл

Кажете време во стил со овој часовник! Дизни Мики и Мини Машки шини розови злато гроздобер Артикулирање

Подобрете го изгледот на вашата расадник со ќебето за креветчето Миги Луксузниот дизајн ќе го задржи ва

Вовед : Изградете мини засолниште за да се спротивставите на дождот или изгорено сонце на портата или п�

Bootsa Booties by Collection Collection се толку разноврсни, тие одговараат на сè, од разгорени фармерки до здолништа со м�

Уметник : Holli Congersubject : Abstract Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подгот�

Забележете се во овие каприци управувани од стил со трендовски дизајн на блок во боја и плетени панели н

Scroll