Новак
Уникатни поволни цени јуниори шал јака со долг ракав со едно копче со кадифено блејзер

Уникатни поволни цени јуниори шал јака со долг ракав со едно копче со кадифено блејзер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 320.00

Блејзерот ги одржува работите случајни дури и во канцеларијата со затворање на копчињата, јака од шал и модна кадифена ткаенина. Ова е совршено за елегантна работна облека. Направете го обичниот ден со оваа кадифена јакна од јака. Овој канцелариски блејзер е изработен од кадифена ткаенина и има јака од шал, затворање на едно копче и редовно вклопување. Совршен пар со цврсти панталони во боја за вашиот изглед во канцеларијата. Повод : Обичен, работа, деловна средба, кафуле, викенд, итн. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'6 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 3/8 инчи, колк : 33 7/8 инчи, тежина : 100 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - Подготвување на градите - Girth на половината - Ширина на рамото - Вкупна должина - 34 1/4 -30 3/8 - 14 5/8 25 5/8s -36 1/4 - 32 1/4 - 15 1/8 - -26m 38 1/4 - 34 1/4 - 15 5 /8 26 3/8 L - 41 3/8 - 37 37 37 37 /8 - 16 3/8 26 3/4xl - 44 1/2 - 40 1/2 - 17 - 27 1 /8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени јуниори Шал јака со долг ракав со едно копче со кадифено блејзер 100% полиестер. Шал јака. Долг ракав. Едно копче. Предни џебови. Не бели.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сигурно дека ќе биде стенд во нејзината гардероба, овој резервоар од Гаранималс е покриен во шарен печа�

Сурфањето е нагоре! Земете чувар на кратки ракави од осип од време и Тру за забава на сонце со песок и сур

Барате пантолона што е издржлива, удобна и практична? Оригиналниот опсег на дики е тоа! Опуштено вклопув

Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе по�

Уметник : Lantern Presssubject : Seasonal Style : Modern & Modern and Modernural Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено з

Додадете миризлив, мек сјај на вашиот простор за живеење со главните кремасти керамички приклучоци што

Дизајниран во 100% памук за 100% удобност, боксерскиот култура на бесплатното склопување има ребрести, клас

Класичен стил, тотална удобност во западната кошула на Слободното собрание со опуштено, момче одговара.

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Оваа девојка ќе го сака овој текстура на текстура на гингам 1 парчиња со скромна страна UPF 50+ заштита од с�

Подгответе ја за секоја авантура на отворено со сандалите на Поло Клуб Беверли Хилс Ремените ги поддржу

Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има златна мароканска шема на бела позадина.

Погледот што отсекогаш сте го посакувале со најнапреден вентилатор на таванот Нашите навивачи на таван

Можете да ги ажурирате вашите основи со тексас јакна за да го одржите ладното и направено за да одговара

Издувни гасови со издувни гасови на издувни гасови транспортираат изгорени издувни гасови од моторот д

Пролекуваното излечено бебе октопод има посебен лек кој не го менува мирисот на октоподот Произведува �

Едноставни удари од црна боја заедно со неправилна испрекината линија што ја разгледуваат квадратната

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ...

Leен женски мидрија за удобност на половината на половината / б> Овој лик на половината на линијата Ли Мид

Тешка торба за платно тота со трајни рачки за носење Рачките на тота се спирални со платно јаже за стил...

Ова без граници селанец фустан од бебиња е цело време симпатично едно парче кое е совршено за потопла се

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Викторијански Божиќни ознаки и билети 25 / PKG Prima маркетингВикторијански Божиќни ознаки и билети...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Eloquii Elements PlSime Belted De Nim Burtsdress е без напор кул главна гардероба со тони разноврсност и положување потенција

Комплетот за апсорбер на задниот шок на Unity Automotive 20072009 Mercedesbenz GL320, 212512900 е подготвен за инсталирање без по

PRODUCT SPECIFICS Fit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Color / Finish : Clear Lens Light Source : Halogen Assembly : With bulb(s) Replaces OE Number : 8330 B107 Replaces Partsl

Дајте му на вашиот простор на отворено освежување на боја и стил со оваа глава на отворено за јадење за ј

Scroll