Новак
Демарини торба за мелење тркала, црна

Демарини торба за мелење тркала, црна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Вие сте сериозен играч на топки и ја разбираме работата што ја ставате во вашата игра. Торбата за мелење тркала Демарини е изградена за да издржи долги денови на теренот и викендите на патот. Дизајнирано да држи четири лилјаци удобно, збир на опрема на Catcher и сите други ваши опрема. Оваа торба е изградена за долг пат. Исто така, вклучува и посебен преграда за чевли, долните шини и нова шасија на тркалото. Голем главен оддел одговара на шлемот, ракавицата, распрскувачите и целосниот сет на опрема на Catcher. Индивидуално поставени ракави со лилјаци. Вентилиран оддел за чевли. Шасија на тркала 3 "дозвола. Масивни #10 патенти на главното отворање. Крајна железница. 2 Интегрирани куки за ограда. Внатре во џебовите на вредности. Одлично за ловџиите и играчите со многу опрема. Димензии : 38" L x 13,5 "W x 13.5" H.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Засекогаш колекционерско работење Гранична лента за вреќи, Сент Луис Кардиналс Оваа торба за тимови м�

Опремата за бејзбол опрема Ortiz34 и торбата за лилјаци е наменета за деца и возрасни од сите возрасти на ко

Се вклопува во кацига, ракавица и опрема и држи до 6 лилјаци 4 Neoprene Sneaveslarge руно џеб кој има до 6 мекобол или

Scroll