Новак
Сет на морнарички лист Novogratz Demi Dot, кралица

Сет на морнарички лист Novogratz Demi Dot, кралица

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Облечете го креветот со листот Деми точка поставен од Новограц. Современ и задебелен, памук изграден лист сет има сино -бела манжетна за печатена манжетна. Спарете го овој супер мек сет со вашиот тековен ансамбл за постелнина или со кој било сет од колекцијата Новограц. Поставувањето на листовите вклучува целосно еластично вграден лист што спречува лизгање од душек и обезбедува совршено вклопување. Листовите се машини што се перат за лесна и удобна нега. Сет со близнаци вклучува : еден рамен лист (96 "L x 66" W), еден вграден лист (75 "L x 39" W) и една перница (20 "L x 30" W). Сет на листови Twin XL вклучува : еден рамен лист (96 "L x 66" W), еден вграден лист (80 "L x 39" W) и една перница (20 "L x 30" W). Комплетен сет на листови вклучува : еден рамен лист (96 "L x 81" W), еден вграден лист (75 "L x 54" W) и две перници (20 "L x 30" W). Комплетот на кралицата вклучува : еден рамен лист (102 "L x 90" W), еден вграден лист (80 "L x 60" W) и две перници (20 "L x 30" W). Сет на кралски лист вклучува : еден рамен лист (102 "L x 108" W), еден вграден лист (80 "L x 78" W) и две перници (20 "L x 40" W). Листовите имаат бестрашни и забавни дизајни. Конструиран со 100% памук од перкале - со меко и дише чувство. Целосно еластизиран вграден лист што спречува лизгање од душек и обезбедува совршено вклопување. Опремениот лист одговара на душеците длабоко до 15 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Збогатете го вашиот простор со додавање на бронзен и златен тон луксузен фрлање перница Ткаенината на о

Оваа ремек дела 18 "x 24 " 300 EZ Grip Memory Lane Suzzle е креирана од талентираната Алан ianaјана Сликите на Алан ianaиана о�

Оставете го испреплетениот геометриски вез на везениот лист „Харлоу“ поставен од Утика за да се искач�

Не дозволувајте сите овие луксузни карактеристики да ве измамат; Нашиот жичен градник за медицински се�

Безбедна за употреба : без хемикалии и без олово, нашата вештачка трева за кучиња е безбедна за игра И бл�

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

24 часовна удобност вера широка ширина чевли за професионалци кои се на нозе за тие 12 часовни смени Овој �

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Само на Изберете удобност со оваа без ракав

Верувајте со брилијантност, фино сребрена позлатена содалитска лента и кристално прицврстувач на прив�

Поп боја, кул графика и пријатно руно сите се соединуваат без качулка без граници Топол слој за да го зап

The Avia Performance Skinny Pant нуди слаба нога со нова мешавина од полиестерска ткаенина рециклирана од влага, која �

Scroll