Новак
Стерлинг сребрени стабилни изрази гарнет прстен

Стерлинг сребрени стабилни изрази гарнет прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Додадете едноставен, но елегантен изглед на вашето секојдневно носење со овој прекрасен прстен од сребрени скапоцени камења. Овој ringвонат со стабилни изрази прикажуваат два скапоцени камења со црвена гранат во центарот со тежина од 0,52 CTTW за привлечен привлечност. Ова безвременско парче накит е достапно во целосна големина на прстите 8.Метална тежина : 2,29 грамсејли Тип : Стил на фининг : Стабилен скапоцен камен Ringgender : Women'Smetal : Стерлинг сребрена боја : ширина на белата лента : 2,5 мм. Врвна ширина 4.05mmsolidclosed backgemstone Детали : Тип : Garnet Color : Redshape : Squareweight : 0,52 Cttwquantity : 2 Jewelry Setting : Channelyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Цврст, затворен грб, скапоцен камен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Mastercraft Glacier Grip II е врвна зимска гума со високи перформанси специјално дизајнирана за возачи кои бараат о�

Стока на Озарк патека Сјајна сина анодизирана рачка на алуминиум со одлично чувство на рачка...

Оваа прекрасна апстрактна геодесна розова и зелена мермер IV платно уметност се печати со употреба на на

Додадете допир на боја во вашиот дом со оваа вештачка мини маргаритка Тоа прави одличен додаток на кој б

Овие Terra 31 "Inseam Затворање : стилизирање на влечење; скриена еластична лента за половината Џебови : Два пре

Завршете го вашиот ден, погледнете со временската торба со време и Tru, која има чиста шема на неутрална л�

Пронајдете совршена комбинација на мода и функција со затемнувањето на затемнувањето на Кенли Затегну�

Подгответе се да се борите со врвот на Маден Cујорк Флерт и забавно, овој врвен има вградени чаши за град�

Accualra MT01 е агресивна гума од калтеренот што одговара на сите ваши потреби надвор од патот...

14 K Yellow Gold Man & Women's 22 "1.05mm Силиконски прилагодлив дијамант исечен отворен кабелски ланец ѓердан Моден, суп

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Создадете свое наследство во овие карго панталони од Wrangler Направени од 100% памук, овие карго панталони с�

Достапно во злато, сребро и бело Овие симпатични, сандали од рингон, сигурно ќе станат вашите нови омиле�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Објавувањето на 1x е големо достигнување; Многу фото�

Scroll