Новак
75 'Crepe Paper Spider Web Web Web Bhoveeen Party Streamers

75 'Crepe Paper Spider Web Web Web Bhoveeen Party Streamers

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 207.84

Создадете плашлив амбиент со оваа ролна на класичен Crepe Paper Spider Web Web Web Bhakeween Party Streamers. Опфатени во бели пајаци мрежи преку црна позадина на теренот, оваа должина на поток на хартија од креп е идеална за украсување на прогонувана куќа или забава за Ноќта на вештерките во училницата. 75 'Crepe Paper Spider Web Web Web Bhakeween Party Streamers : 1 Roll of Crepe Paper Spider Web Web Webhoen Party Streamers. Затемнувачите на Ноќта на вештерките мерат 75 'долги. Прекрасно за секоја детска забава за Ноќта на вештерките или забава за Ноќта на вештерките за возрасни. Исечете ги во ленти и прицврстете ги во сопствени дизајни на wallsидови, прозорци и врати. Координирајте со други украси за забави за Ноќта на вештерките и партиски материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll