Новак
Sumn Industries Седете се себе си знак за бања Минимална црна бела wallидна плакета од Дафне Полсели

Sumn Industries Седете се себе си знак за бања Минимална црна бела wallидна плакета од Дафне Полсели

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 527.84

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 7 x 0,5 x 17 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дали барате поформален начин да ја истакнете вашата посветеност на пиратите во Питсбург? Потоа, добијте

Cravирка пријатна? Одговорот на бесплатната собрание на собранието е одговорот Неодоливо меко и кадифен,

Чувајте го вашето малечко удобно цел ден со овој стилски врвен долг ракав од 365 деца од Гаранималс Напра�

Колекцијата Руби е чисто модерна, со реинтерпретации на класични мотиви, како и геометриски дизајни; То�

Засекогаш колекционерски реверзибилни шамии за сплит, шал на лого, Балтимор Равенс засекогаш колекцион

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Центарот Колегит Тускеги Универзитетско издание Заштитно покритие за мобилниот телефон Centon i Phone 4 Classic

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Направете го овој отомански отворен кардиган на вашето ладно време, со него мека ткаенина од памучна тк�

Симпатично и класично чудо на нација тексас здолништето е совршено за училиште или игра Изработено од т

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Scroll