Новак
Волтер производи мозок со артерии, делови

Волтер производи мозок со артерии, делови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 959.84

Овој луксузен модел на мозокот со големина на живот е на отстранлива основа за лесна демонстрација и ги покажува сите структури во одлични детали, вклучувајќи ги и крвните садови и базиларната артерија. Двете половини на мозокот можат да се поделат во фронталните и париеталните лобуси, временските и окципиталните лобуси, мозочното стебло и малиот мозок. Моделот на мозокот е направен исклучиво од PVC Walter Products Brain со артерии, 9 делови : Моделот ги прикажува сите структури на мозокот во одлични детално прикажани крвни садови и базиларна артерија и нумерирани структури со обезбеден соодветен клуч ја прави идентификацијата брза и лесно може да се распадне на девет делови, Вклучувајќи ги лобусите на левата и десната хемисфера, мозочното стебло и анатомските карактеристики на малиот мозок, обележани за лесна идентификација со обезбедената картичка за клучеви.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лизгајте во сезоната на топло време со сандали од Калистога во кои има широки ленти за крцкањеобична, ст

Безвременски и елегантен, овој прстен за ангажман на дијаманти е класичен изглед што ќе го обожава Созд�

Ги најдовте! Овие Аманда Каприс од Глорија Вандербилт се карактеризираат со удобно вклопување што сте г

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Без разлика дали на карневалите, фестивалите, одморите, плажите, па дури и на тематска забава, сигурно ќе

Уметник : Lantern Presssubject : Пејзажапелатив : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно А�

Удобност на Ли женски ткаени права нозе Контеј, ткаена права панталона за нозе е совршена за удобно секо

Опишете ја рамката на Carport има 1,58 "обложена челична рамка што е доволно силна за да избегнете заштита од '

Со шарена шема на велигденски јајца и цвеќиња, овие моливи прават супер слатки подароци Вклучените карт

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Simply D

Уметник : Рик Стулцсубјект : Music Style : Bold & Eclectic Modern Product Type : Galleryобвиткано платно Artthis подготвено за виси, ум

Шорцевите за компресија на фудбалски фудбалски производи Вилсон Спортски производи можат да помогнат �

Наменет да предизвика непосредна реакција, пливачот на штрајкот Кинг® бес изгледа одлично од водата, па

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Останете удобни на вашиот пат да пукате неколку обрачи со новиот џогер на Space Jam 2 Tune Squad Ова ладно парче и�

О, здраво, сонце! Нека ги истражи водите со леснотија во ова пливање Рашгард, поставено од моето дете на К

Сандалите на платформата „Емерин Фукс Вуд“ од колекцијата ournouree ќе ви ја донесат целата удобност што в�

Добијте го вашиот жлеб во тотално лесни, тотално удобни џогери за вратоврска Loveе го сакате прекрасното �

Scroll